Právě je 26 dub 2024 00:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 12 lis 2014 23:08 
C4 zákazník

Registrován:
12 lis 2014 23:01
Příspěvky:
3
Dobry den,

prosim o radu ohledne nakupu bez registrace. Po odsouhlaseni podminek dostanu vzdy zpravu "Nebyly nainstalovány žádné platební moduly."

Pri nakupu s prihlasenim vse funguje jak ma.
Omezeni men a opravneni ve skupinach by melo byt nastavene spravne. Vyzkousel jsem ruzne rady na internetu, ale teto hlasky se mi nedari zbavit.

Pro platby mam nastavene moduly: Platba v hotovosti, Platba na dobirku, Bankovni prevod
Prirazeni k dopravcum je resene modulem "Přiřazení plateb dopravcům v0.1 - by SHOPDESIGN4U"

Neresil nekdo podobny problem ?

Predem dekuji za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 18 lis 2014 19:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

to je opravdu zvláštní problém, se stejným jsem se doposud nesetkal. Není možné, že máte v nastavení skupin pro zvolené zákaznické skupiny (Visitor, Guest...) tyto platební moduly zakázané? V administraci aplikace PrestaShop přejděte do sekce Zákazníci > Skupiny zákazníků a u zvolené skupiny klikněte na Editovat. V části Autorizované moduly ověřte, zda tyto moduly máte povolené. Pokud ne, tak je povolte a nastavení uložte.

Pokud by se Vám problém nepodařilo vyřešit, tak neváhejte napsat.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 18 lis 2014 21:08 
C4 zákazník

Registrován:
12 lis 2014 23:01
Příspěvky:
3
Dobry den,

dekuji za tip. Toto jsem jiz kontroloval podle rad na ruznych forech. Vsechny 3 skupiny maji povolene vsechny moznosti ( ANO ).

Konkretni relevantni polozky, ktere jsou povolene:
Platba v hotovosti / dobírka Platba v hotovosti / dobírka
Platba na dobírku Platba na dobírku
Přiřazení plateb dopravcům Přiřazení plateb dopravcům

Instalace prestashopu je defaultni s defaultni sablonou. Jedine, co se pridavalo k placeni byla "Platba na dobirku" a "Prirazeni plateb dopravcum" - verze zdarma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 19 lis 2014 15:22 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a používáte nejnovější verzi aplikace PrestaShop? Nejnovější verze aplikace je momentálně 1.6.0.9. Pokud používáte tuto nejnovější verzi, tak mi na email forum@c4.cz pošlete přihlašovací údaje do administrace aplikace PrestaShop, problém otestuji přímo na Vaší instalaci.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 20 lis 2014 14:35 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

problém jsem otestoval přímo na Vaší instalaci a vše máte nastaveno správně, návštěvníci ale tyto platební metody nevidí.
Modul Přiřazení plateb dopravcům, který používáte je určený pro starší verze aplikace (1.5), proto s ním mohou být problémy. Ve Vašem obchodě jsem vyzkoušel nainstalovat novější verzi tohoto modulu (Platby a dopravci) a ten bez problému funguje, proto Vám doporučuji používat tuto novější verzi modulu, která je kompatibilní s nejnovější verzí aplikace a bez problému funguje.

Každopádně v konfiguraci tohoto modulu musíte mít u každého dopravce přiřazenou nějakou platební metodu, pokud si ji nenastavíte, tak dojde k chybové hlášce (Nebyly nainstalovány žádné platební moduly.).

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 21 lis 2014 22:02 
C4 zákazník

Registrován:
12 lis 2014 23:01
Příspěvky:
3
Dobry den,

mockrat dekuji za opravu a zjisteni problemu. Neuvedomil jsem si, ze to Prirazeni plateb dopravcum je z predchozi verze PS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014 11:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

samozřejmě nemáte zač. Pokud by se objevil nějaký jiný problém, tak neváhejte napsat.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 09 úno 2015 14:03 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
Dobry den,

muzete, prosim, modul uploadovat na forum ? Ve Vasem odkazu jsem ho nenasel...nejspis byl vymazan. Mam stejny problem.

Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 09 úno 2015 20:22 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
mam verzi 1.6.0.9 a pri zakazani modulu "prirazeni plateb k dopravcum (pro verzi 1.5)" se platebni modul bez registrace tez nezobrazuje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 09 úno 2015 21:54 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

bohužel moderátor oficiálního fóra aplikace PrestaShop přílohy, kde byly moduly pro verzi 1.5 a 1.6, odstranil, ty zatím nebyly doplněny autorem modulu. Můžete se ale vyzkoušet podívat na stránku Payments2Carriers, kde je k dispozici také tento modul, pravděpodobně se ale jedná o starší verzi, která je pouze pro PrestaShop 1.5, nikoliv pro verzi 1.6. Takže tato verze nemusí s verzí 1.6 fungovat správně, v takovém případě Vám doporučuji se s dotazem obrátit přímo na autora modulu.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz