Právě je 26 dub 2024 15:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 03 čer 2012 16:34 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Prosím kdo má zkušenosti s modulem - editorialyoutube. Vložila jsem si na hlavní stránku e shopu video, vše funguje ok. Problém je, že při kliku na domácí stránku se video začne spouštět automaticky, což se mi moc nelíbí. Nevím kde nastavit, aby se video nespouštělo automaticky. Vím, že to jde, protože jsem video na hlavní stránce už měla, nastavený tak, aby se nespouštělo samo, ale až po kliku na něj. Bohužel to nemůžu najít kde to nastavit, tak se obracím na forum. Díky za případnou radu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - video na hlavní stránce eshopu
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012 12:09 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

V souboru modules\editorialyoutube\editorialyoutube.tpl najděte text
Kód:
autoplay=1
a změňte jej na
Kód:
autoplay=0

Poté je ještě nutno v Administrace > Preferences > Performance změnit Nucená kompilace na ANO a Cache na NE, uložit, úpravu vyzkoušet a tyto 2 volby zase nastavit zpět.

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce eshopu
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012 20:14 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Děkuji, vše funguje tak jak má :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce eshopu
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 12:54 

Registrován:
14 úno 2011 18:58
Příspěvky:
61
Dobrý den,
nahrál jsem modul editorialyoutube, pak jsem dal instalaci, nastavil jsem odkaz a na přední straně se mi nezobrazuje. Ma verze prestashopu je 1.4.8.2
Nevíte čím by to mohlo být? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 17:59 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Chtěla bych se ještě zeptat, jak mohu video přidat do pravého či levého sloupce, jak ho zmenšit ? Takle ho zákazníci vidí pouze na hlavní straně, kdežto při umístění na straně by si jej mohli spustit kdykoliv i při procházení kategorii. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 15:45 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
waterford píše:
Dobrý den,
nahrál jsem modul editorialyoutube, pak jsem dal instalaci, nastavil jsem odkaz a na přední straně se mi nezobrazuje. Ma verze prestashopu je 1.4.8.2
Nevíte čím by to mohlo být? Díky

Dobrý den,

stáhněte si fix modulu z tohoto tématu http://www.prestashop.com/forums/index. ... _p__175886 (příspěvek #33). Rozbalte archiv FIX-editorialyoutube.zip a získáte soubor editorialyoutube.php, který nahrajte na FTP server místo originálního souboru ve složce modules/editorialyoutube. Pak v nastavení modulu můžete přepínat pomocí vlaječek jazykové verze. A kód z youtube vložte do jazykové verze stránek, ve které chcete video přehrát.

gustka píše:
Chtěla bych se ještě zeptat, jak mohu video přidat do pravého či levého sloupce, jak ho zmenšit ? Takle ho zákazníci vidí pouze na hlavní straně, kdežto při umístění na straně by si jej mohli spustit kdykoliv i při procházení kategorii. Díky

Modul lze umístit pouze do obsahu hlavní stránky, do postranních panelů ne. Ale můžete použít modul Free Block, do kterého lze vložit vygenerovaný kód (iframe) z youtube. Tento blok pak můžete umístit do postranního panelu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 19:11 

Registrován:
14 úno 2011 18:58
Příspěvky:
61
Dobrý den,
provedl jsem vše podle návodu, stejně to nefunguje, respektive se video na přední straně nezobrazí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 08 čer 2012 10:20 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

zadáváte v nastavení modulu pouze kód videa?

Tzn. pouze červený text, jak je uvedeno na ukázkovém obrázku:
Příloha:
sample.gif
sample.gif [ 2.99 KiB | Zobrazeno 2519 krát ]

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 08 čer 2012 12:41 

Registrován:
14 úno 2011 18:58
Příspěvky:
61
Dobrý den,
dával jsem tam celý odkaz, nyní už to funguje. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Video na hlavní stránce - editorialyoutube
PříspěvekNapsal: 08 čer 2012 21:02 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Radek Plašil píše:
waterford píše:
Dobrý den,
nahrál jsem modul editorialyoutube, pak jsem dal instalaci, nastavil jsem odkaz a na přední straně se mi nezobrazuje. Ma verze prestashopu je 1.4.8.2
Nevíte čím by to mohlo být? Díky

Dobrý den,

stáhněte si fix modulu z tohoto tématu http://www.prestashop.com/forums/index. ... _p__175886 (příspěvek #33). Rozbalte archiv FIX-editorialyoutube.zip a získáte soubor editorialyoutube.php, který nahrajte na FTP server místo originálního souboru ve složce modules/editorialyoutube. Pak v nastavení modulu můžete přepínat pomocí vlaječek jazykové verze. A kód z youtube vložte do jazykové verze stránek, ve které chcete video přehrát.

gustka píše:
Chtěla bych se ještě zeptat, jak mohu video přidat do pravého či levého sloupce, jak ho zmenšit ? Takle ho zákazníci vidí pouze na hlavní straně, kdežto při umístění na straně by si jej mohli spustit kdykoliv i při procházení kategorii. Díky

Modul lze umístit pouze do obsahu hlavní stránky, do postranních panelů ne. Ale můžete použít modul Free Block, do kterého lze vložit vygenerovaný kód (iframe) z youtube. Tento blok pak můžete umístit do postranního panelu.



Free blok mám, ale nevím co přesně tam vložit, aby se mi video zobrazovalo. ( iframe ?? ) nemám zkušenosti :cry: když dám samotný odkaz tak to nefunguje a co dál přidat nevím...poradíte prosím ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz