Právě je 25 dub 2024 05:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - V shopu se přestalo zobrazovat zboží
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012 12:45 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Prosím o pomoc :oops: :oops:
Přestalo se mi zobrazovat zboží v kategoriích home. Naposledy jsem přidávala na shop chat zopim, ale ničeho podezřelého jsem si nevšimla.Všechno šlapalo ok. Teď koukám, že mi zmizelo skoro všechno zboží!! Skoro píšu proto, že např. v kategorii vakuové pumpy mi zůstali 2 produkty.
Feed aktualizuji denně. Nevíte co se mohlo stát? http://www.sexshop-kate.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - nezobrazuje se zboží
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012 12:51 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Teď jsem si ještě všimla např. kategorie Lelo 0 produktů
ale když zadám do vyhledávání Lelo ukáže se mi 49 produktů, ale když kliknu na další stránku..???? Jsem z toho jelen co to dělá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - nezobrazuje se zboží
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012 13:30 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Zkusila jste modul Zopim deaktivovat?

Dále je důležité, že v kategoriích se nevypisuje "Není zde žádné zboží.", ale "Kategorie je momentálně nedostupná.". Ověřte si v katalogu, zda jsou kategorie povolené - tedy zda v seznamu kategorií ve sloupci Zobrazeno mají zelené "zatržítko".

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - V shopu se přestalo zobrazovat zboží
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012 13:40 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Zopim jsem deaktivovala ale nepomohlo :cry:
To že mám kategorii nedostupnou je v pořádku, přenastavila jsem to kdysi v překladu, kvůli doporučenému zboží. Za normálních okolností by bylo že zde není žádné zboží. Zelené zatržítko v katalog - zobrazeno mám u všech kategorií.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - V shopu se přestalo zobrazovat zboží
PříspěvekNapsal: 10 úno 2012 22:49 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Takže jsem zjistila, že zřejmě po aktualizaci feedu došlo k tomu, že se vytvořila podkategorie bez názvu a tam se objevilo všechno zaktualizované zboží. Proto byli ostatní kategorie prázdné, ale v ,,hledej" se zboží objevilo. Nezaktualizovali se mi tedy kategorie a vytvořila se jedna nová a v ní je všechno. Zkouším import, aktualizaci feedu, ale nic nepomáhá. Prázdné kategorie jsem odstranila v domění, že se mi naimportují znova, ale bez úspěchu. Nerada bych přišla o kategorii nejprodávanější zboží o novinky, které zatím i s touto jednou podkategorii fungují, je jasné, že kdych zkusila tuto kategorii celou odstranit a naimportovat zboží komplet znovu, začínala bych od nuly. Nevíte co s tím? Už si fakt nevím rady :oops: :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - V shopu se přestalo zobrazovat zboží
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 18:03 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Nemáte někde uloženou starší verzi feedu, z doby kdy to ještě fungovalo? Ta by měla obnovit původní stav a kombinací souborů by mělo být možné dostat na Váš shop i aktuální ceny od dodavatele.
Nejprodávanější zboží a novinky sice nejsou kategorie, je to jen zboží vybrané systémem podle toho, co se v poslední době nejvíce prodává a co je nově v katalogu - pokud by toto nefungovalo, bylo by to známkou dalších závažných potíží - i tak ale doporučuji udělat si zálohu pro všechny případy.

Nejlepší cesty dál by mohly být:
- buďto vlastními silami (nebo ve Vašem konkrétním případě s programátorem) porovnat starší funkční verzi feedu s novou, která způsobuje problémy a pak případně upravit importní modul.
- nebo se dohodnout s dodavatelem a zeptat se jeho, zda v exportu nedošlo k nějakým změnám.

Každopádně je těžké radit a vlastně to ani není problém pro technickou podporu, protože ve Vašem případě je příčina potíží ve vstupních datech a ne v systému jako takovém.

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - V shopu se přestalo zobrazovat zboží
PříspěvekNapsal: 15 úno 2012 12:21 

Registrován:
12 říj 2011 20:09
Příspěvky:
175
Díky za snahu, problém byl opravdu ve feedu dodavatele, takže jsem hledala chybu u mně v administraci zbytečně. :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz