Právě je 29 bře 2024 02:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Úprava XML feedu pro porovnávače
PříspěvekNapsal: 23 zář 2014 08:17 
C4 zákazník

Registrován:
18 lis 2012 09:51
Příspěvky:
16
Dobrý den,
nainstalovala jsem si moduly PrestaCenter XML Export Free a modul XML export pro Heureka.cz a Zboží.cz od Prestahostu. Oba moduly fungují, zatím nevím, který modul budu používat, protože je potřeba v obou provést úpravy. Díky nainstalování modulu od Prestahostu mám nyní v kategorích i členění kategorií pro heureku. Chtěla bych ale asi spíše používat modul od PrestaCenter, který se mi zdá přehlednější a jednodušší na úpravu, protože se data upravují v administraci v šabloně. Bohužel nemůžu přijít na to, jak do tohoto modulu přidat člěnění kategorií podle Heureky (ale pouze pro feed pro Heureku). Zkoušela jsem do šablony do <CATEGORYTEXT>{categories}</CATEGORYTEXT> vkládat různé varianty textu, ale aktualizace feedu pak končila chybou. Nevíte prosím, jak toto upravit?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava XML feedu pro porovnávače
PříspěvekNapsal: 25 zář 2014 11:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

přiřazení do Heuréka kategorií modul PrestaCenter XML Export Free neumožňuje, resp. umožňuje pomocí:
Kód:
<CATEGORYTEXT>{categories}</CATEGORYTEXT>
, ale strom kategorií v obchodě byste musela mít stejný jako na Heuréce (viz nápověda). Případně pokud se názvy produktů 100% shodují s názvy na Heuréce nebo díky EAN, tak se produkty automaticky přiřadí do správných kategorií a kategorie není nutné v XML souboru vůbec používat. V opačném případě je nutné produkty zařadit pomocí správného tvaru CATEGORYTEXT.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Naposledy upravil Radek Plašil dne 26 zář 2014 22:50, celkově upraveno 1
Byla odstraněna mylná informace o možnosti přiřazení Heureka kategorií ve verzích Pro a Multi. Děkujeme uživateli MN9999 za upozornění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava XML feedu pro porovnávače
PříspěvekNapsal: 26 zář 2014 16:33 
C4 zákazník

Registrován:
12 bře 2014 14:39
Příspěvky:
54
Dobrý den. Píšete, že modul Prestacenter XML export v placené verzi PRO a MULTI nabízí upravit název kategorie pro srovnávače zboží. Nesouhlasím, modul PRO jsem zakoupil a tato funkcionalita tam není. Vývojáři z PRESTACS.cz mi už přes dva měsíce slibují, že toto bude zakomponováno, ale stále nic.

Pokud tuto funkci vyžadujete, doporučuji koupit modul Export XML od PRESTAHOST.cz, který toto má a navíc je mnohem levnější.

Nebo koupit Prestacenter (souhlasím, že pro úpravy je pohodlnější a přehlednější a v ceně jsou i aktualizace) a pak čekat, zda autoři slibovanou funkci zakomponují. Stejně jako na to čekám já .... :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz