Právě je 26 dub 2024 02:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 26 pro 2013 18:03 
C4 zákazník

Registrován:
26 pro 2013 17:56
Příspěvky:
8
Zdravím všechny,

rád bych se zeptal na pár informací a požádal o pomoc.

Pokouším se otevřít internetový obchod na adrese:

Kód:
www.d-shop.cz


A zajímají mě tyto informace:

1) rád bych nějakým způsobem pracoval a upravoval spodní menu - mám namysli celou spodní část stránky - "Money Back Guarantee, In-Store exchange, atd." a vše pod tím.

2) Jak změním Contact Block - telefonní číslo už jsem změnil, jedná se mi o ten text - "Naše zákaznická linka je Vám k dispozici" - rád bych změnil čas u tohoto údaje. A také bych zde rád přidal e-mailový kontakt.

Předem mnohokrát děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Blok Kontakt a patička stránek
PříspěvekNapsal: 26 pro 2013 18:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

všechny moduly, které jsou v patičce obchodu můžete upravit v administraci aplikace PrestaShop. V administraci přejděte do Moduly > Pozice modulů a najděte si modul s názvem Footer. V tomto modulu uvidíte všechny bloky, které jsou umístěné v patičce stránek. Bloky v tomto modulu můžete upravovat, mazat, přidávat a podobně.

Výraz Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00 můžete změnit v Lokalizace > Překlady. V části Upravit překlady si vyberte Překlady nainstalovaných modulů, v dalším políčku vyberte používanou šablonu a v posledním klikněte na vlaječku používaného jazyka. Na stránce s překlady klikněte na Rozbalit vše a potom pomocí zkratky CTRL+F vyhledejte výraz Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00. Tento výraz si změňte na Vámi požadovaný a klikněte na Uložit překlad.

Telefonní číslo a e-mailovou adresu můžete také změnit v administraci aplikace PrestaShop. Přejděte do Moduly > Moduly a vyhledejte modul s názvem Blok Kontakt [Contact Block]. U modulu klikněte na Konfigurovat a upravte si položku Telefon a E-mail.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 27 pro 2013 02:56 
C4 zákazník

Registrován:
26 pro 2013 17:56
Příspěvky:
8
Mnohokrát děkuji za odpověď a užitečné informace.

Vše prozatím vyřešeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Blok Kontakt a patička stránek
PříspěvekNapsal: 08 črc 2015 19:41 
C4 zákazník

Registrován:
03 úno 2013 21:58
Příspěvky:
29
Bydliště:
Litvínov
Filip Kučera píše:
Dobrý den,

všechny moduly, které jsou v patičce obchodu můžete upravit v administraci aplikace PrestaShop. V administraci přejděte do Moduly > Pozice modulů a najděte si modul s názvem Footer. V tomto modulu uvidíte všechny bloky, které jsou umístěné v patičce stránek. Bloky v tomto modulu můžete upravovat, mazat, přidávat a podobně.

Výraz Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00 můžete změnit v Lokalizace > Překlady. V části Upravit překlady si vyberte Překlady nainstalovaných modulů, v dalším políčku vyberte používanou šablonu a v posledním klikněte na vlaječku používaného jazyka. Na stránce s překlady klikněte na Rozbalit vše a potom pomocí zkratky CTRL+F vyhledejte výraz Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00. Tento výraz si změňte na Vámi požadovaný a klikněte na Uložit překlad.

Telefonní číslo a e-mailovou adresu můžete také změnit v administraci aplikace PrestaShop. Přejděte do Moduly > Moduly a vyhledejte modul s názvem Blok Kontakt [Contact Block]. U modulu klikněte na Konfigurovat a upravte si položku Telefon a E-mail.


Dobrý den.
Mě se nedaří (ver.1.5.3.1) změnit adresu v bloku patičky obchodu, resp. nenalezl jsem modul s blokem, který by bylo možné editovat a přepsat, dnes již neplatnou, adresu a mail. V celém shopu jsem (snad) již opravil a toto zůstává a odolává.
Poradíte, kde naleznu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 09 črc 2015 15:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

učinit tak můžete v administraci aplikace v sekci Moduly > Moduly v konfiguraci modulu Blok kontaktní informace.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 10 črc 2015 20:36 
C4 zákazník

Registrován:
03 úno 2013 21:58
Příspěvky:
29
Bydliště:
Litvínov
Filip Kučera píše:
Dobrý den,

učinit tak můžete v administraci aplikace v sekci Moduly > Moduly v konfiguraci modulu Blok kontaktní informace.


Dobrý den.
trapná poznámka - "Multistore" a nenapadlo mne měnit pro KAŽDÝ OBCHOD sólo.
Stále jsem editoval pouze info společné pro celou skupinu…
Nyní, po editaci pro každý obchod zvlášť, je vše O.K.
Děkuji za "postrčení".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 11 črc 2015 13:40 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

výborně, děkujeme za informaci, určitě se bude hodit i ostatním uživatelům.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 22 zář 2015 12:46 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Citace:
všechny moduly, které jsou v patičce obchodu můžete upravit v administraci aplikace PrestaShop. V administraci přejděte do Moduly > Pozice modulů a najděte si modul s názvem Footer. V tomto modulu uvidíte všechny bloky, které jsou umístěné v patičce stránek. Bloky v tomto modulu můžete upravovat, mazat, přidávat a podobně.


Přiznám se, že jsem moc nepochopil způsob editace. Přejdu do Moduly > Pozice modulů > Footer > Editace. Vybral jsem některé z modulů, zapsaly se do adresního řádku (soubory, které v patičce nechci), ale obsah patičky (Footer) zůstal stejný. Můžete mě nakopnout správným směrem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Úprava bloku kontakt a patičky stránek
PříspěvekNapsal: 23 zář 2015 14:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

můžete, prosím, upřesnit, jaké změny chcete v patičce provést? Pokud si přejete z patičky nějaké moduly odstranit, tak na stránce s pozicemi modulů stačí v části displayFooter označit moduly, které v patičce nechcete a následně je odstranit kliknutím na Oddělit výběr.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz