Právě je 29 bře 2024 13:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - úplný začátečník
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010 13:41 

Registrován:
29 zář 2010 13:28
Příspěvky:
1
Dobrý den, jelikož bych chtěl zřídit eshop a nechci za něj platit neskutečné peníze jak některé společnosti po mě chtějí :-) snažil jsem se tak najít vhodný free shop. Jako nejlepší se mi zdá Prestashop. Narážím, ale na problém, že nejsem programátor a nikdy jsem stránky nedělal. Je tak spousta věcí, které si můžu přečíst, ale nic mi neřeknou. Navíc bych chtěl fungující shop a ne, abych musel neustále řešit jeho problémy. Čas bych radši věnoval do jeho zkvalitnění po stránce SEO a linkbuildingu. Potřeboval by jsem se zeptat jestli někde na netu najdu materiály podle kterých si můžu upravit šablonu stránky e-shopu pro Prestashop a potom všechno ostatní až do konečného spuštění eshopu (nejlépe úplně polopatě). Jinak omlouvám se všem, které tento dotaz pohorší, ale opravdu jsem úplný začátečník. Děkuju za každý komentář.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prestashop úplný začátečník
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010 14:08 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
248
Dobrý den,

instalaci můžete provést podle našeho návodu na adrese http://navody.c4.cz/prestashop, kde zároveň najdete i ostatní šikovné odkazy týkající se PrestaShopu.

_________________
Antonín Bohunský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - úplný začátečník
PříspěvekNapsal: 12 led 2016 16:59 

Registrován:
12 led 2016 16:50
Příspěvky:
1
Ahojte, pouzijem tuto staru temu nakolko nechcem vytvarat nove vlakno.

Mam kamennu predajnu a chcel by som ju obohatit o eshop, prestashop ovladam zaklady, studujem to viac a viac a paci sa mi to.

Akurat mam mensie problemy s ktorymi sa neviem pohnut dalej.

Nainstaloval som si najnovsiu verziu 1.6 (vsetko robim na localhoste zatial), problem je ze mi nevyhovuje ta zakladna sablona, je pekna ale pre moje veci sa nehodi takze by ma zaujimalo, da sa tam nahodit ta salona ktora bola v starsich verzia 1.5 a podobne ?
Alebo aj to sa mi stalo ze som si nasiel podobnu sablonu ale ma 4mb a prestashop mi ju nechce zobrat lebo podporuje maximalne 2mb

Preco si nenainstalujem verziu 1.5 rovno s tou sablonou ? Neviem ako u niektorych ale u mna je ta najnovsia 1.5 nejaka zabugovana, pojdem trebars do lokalizacie, zmenim tam nieco to je jedno co, dam ulozit a ostane mi biela stranka a vobec sa to neulozi.

Tak to su v podstate 3 otazky, budem vam velmi vdacny ak mi pomozete :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - úplný začátečník
PříspěvekNapsal: 10 úno 2016 12:48 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

šablonu verze 1.6 lze upravit do podoby šablony starší verze 1.5. Návod naleznete například na stránce https://mypresta.eu/en/art/prestashop-1 ... rsion.html.

Pokud Vám aplikace nedovolí nahrát větší šablonu, pravděpodobně se bude jednat jen o limit velikosti souboru, který můžete na server nahrát. O navýšení limitu tedy vyzkoušejte požádat Vašeho poskytovatele hostingu. Nebo případně v sekci "Konfigurace > Šablony > Přidat novou šablonu" jsou kromě importu z Vašeho počítače dostupné ještě další varianty "Import z webu" a "Import z FTP".

Pokud spolu dotazy vyloženě nesouvisí, příště pro ně, prosím, zakládejte samostatná témata. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele, kteří hledají řešení stejného problému.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz