Právě je 26 dub 2024 16:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Sliders everywhere - Allowed memory size a text
PříspěvekNapsal: 13 srp 2015 13:11 
C4 zákazník

Registrován:
11 čer 2015 13:43
Příspěvky:
8
Dobrý den,

do sliders everywhere mi nejdou vložit obrázky. Když v tabulce 1 - Upload your slide vyberu daný obrázek, tak tlačítka draw area a done nereagují. Pokud kliknu na uložit, poté co jsem tam vložila obrázek, tak mě to přesměruje na prázdnou stránku kde je napsáno tohle:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 357036 bytes) in /data/www/studiozdraviakrasy.com/www.studiozdraviakrasy.com/modules/homesliderpro/classes/PerfectResizer.php on line 62

A ještě bych se chtěla zeptat, jestli je možné do obrázků vložit text přímo v sliders everywhere, abych nemusela to dělat př editaci těch obrázků.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Sliders everywhere - Allowed memory size a text
PříspěvekNapsal: 13 srp 2015 21:43 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

modul Sliders Everywhere vyžaduje větší množství paměti. Takže si přes Formulář na autorizovaný požadavek v administračním systému Vaší domény požádejte o navýšení memory_limitu na maximum pro daný web. Poté k této chybě nebude docházet.

Vkládat libovolný název a popis jednotlivých obrázků je v konfiguraci modulu Sliders Everywhere samozřejmě možné. Pokud máte obrázky již nahrané, stačí v konfiguraci modulu u obrázku, resp. u slideru kliknout na Editovat a v části Edit your slide vyplňte nadpis obrázku (Title) a popis (Description), příp. ještě URL adresu apod. Pokud si ale přejete zobrazovat text např. přímo v obrázku, tak v tomto případě by bylo nutné obrázek upravit ve Vašem počítači (např. pomocí programu Adobe Photoshop), požadovaný text pomocí tohoto programu do obrázku vložit a následně vytvořit nový sllider s tímto obrázkem.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Sliders everywhere - Allowed memory size a text
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 13:41 
C4 zákazník

Registrován:
11 čer 2015 13:43
Příspěvky:
8
Dobrý den,

memory limit mám navýšený na maximum, ale stejně když vše vyplním a vyberu si obrázek a kliknu na "save" tak mi to napíše:

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 357036 bytes) in /data/www/studiozdraviakrasy.com/www.studiozdraviakrasy.com/modules/homesliderpro/classes/PerfectResizer.php on line 62

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Sliders everywhere - Allowed memory size a text
PříspěvekNapsal: 11 zář 2015 10:47 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jakou verzi aplikace PrestaShop používáte? Přesažená hodnota memory_limitu je dle chybového hlášení 256 MB, což je maximální hodnota, kterou je možné nastavit. Nenahráváte například příliš velké obrázky? Pokud ano a zpracování trvá déle, pak dojde k vyčerpání paměti a tím pádem se zobrazí toto chybové hlášení. Tento memory_limit se nedá stále navyšovat. Během testování tohoto modulu jsem na stejný problém nenarazil. Řešením tedy může být aktualizace modulu na novější verzi, pokud používáte starší, nebo provést optimalizaci modulu. Pokud na takovou úpravu nemáte znalosti, můžete se obrátit přímo na autora modulu.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz