Právě je 26 dub 2024 01:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Sada produktů - zobrazení ceny
PříspěvekNapsal: 01 pro 2015 15:08 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Vytvořil jsem si sadu produktů. Mám problém se zobrazením ceny - viz. screen. Pokud sadu poskládám, na panelu s cenou se mi zobrazí cena 1. Koncová cena 4 se mi nezobrazí, očekával jsem, že ji PS sám vypočítá z cen jednotlivých produktů, ze kterých je sada složená. Zadal jsem ji ručně.
Pokud zadám slevu, správně se mi zobrazí původní cena 2 a výše slevy 3. Tyto slevové ceny mají vazbu na koncovou cenu 4, kterou musím zadat ručně. Má se PS takto chovat, nebo dělám něco špatně? Co znamená cena 1.


Přílohy:
ceny_sestav.jpg
ceny_sestav.jpg [ 11.86 KiB | Zobrazeno 1151 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Sada produktů - zobrazení ceny
PříspěvekNapsal: 03 pro 2015 13:17 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

ano, jedná se o standardní chování aplikace. Celkovou cenu sady je nutné zadat manuálně, nedopočítává se automaticky z celkové ceny produktů v sadě. Cena 1 zobrazuje původní celkovou cenu produktů v balíčku. Takže ve Vašem případě stačí u sady nastavit jen finální cenu balíčku 1625. Pak se Vám bude u sady zobrazovat jen finální cena 4 a původní celková cena všech produktů v sadě 1. Momentálně máte finální cenu sady nastavenou na 1755, ale ještě jste zadal slevu. Takže cena 4 zobrazuje finální cenu sady po slevě, cena 3 je hodnota slevy, cena 2 je cena sady bez slevy a cena 1 je původní celková cena všech produktů v sadě.

Pokud byste chtěl dosáhnout automatického dopočítávání celkové ceny sady podle cen produktů v sadě, tak byste si buď musel nechat upravit zdrojový kód aplikace na míru (můžete se případně obrátit na některého z našich partnerů), nebo si pořídit nějaké rozšíření, které tuto funkčnost obsahuje (např. Advanced Pack 5 - Create ​​bundles of products).

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Sada produktů - zobrazení ceny
PříspěvekNapsal: 03 pro 2015 13:58 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Děkuji za perfektní vysvětlení. Těch sad nebude tolik, aby se vyplatilo toto řešit individuálně úpravou PS. Stačí současný stav, ceny si dopočítám. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz