Právě je 29 bře 2024 10:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Přesun aplikace na jiný hosting
PříspěvekNapsal: 12 lis 2015 15:24 

Registrován:
04 črc 2010 16:51
Příspěvky:
4
Dobrý den mám pár dotazů.

1) Jak složitý je převod mého eshopu k vám? Technicky.
2) Mám eshop který má 800 položek. Nemáte odkaz na nějaký u vás hostovaný podobný eshop. Jsem u For... (nevím zda můžu psát konkurenci) a eshop je celkem pomalý.
Chtěl bych v reálu zkusit zda by byla nějaká změna k lepšímu.
Už několik let chodím sem pro rady. Teď končí můj webhosting a chtěl bych přejít k vám.


3) Prestu používám už od verze 1.2.0 to už je pěkná řádka let.
V prestashopu 1.6 mám opravdu problém se zavěšením modulů.
Proto píšu do tohoto vlákna.
Chtěl bych poradit jak mohu upravit zavěšení modulů tak aby např. na 3 stránce při objednávce nebyl levý sloupec. Prostě aby stránka byla přes celou šířku obrazovky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - Defaultní zavěšení modulů
PříspěvekNapsal: 13 lis 2015 09:13 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 06:42
Příspěvky:
116
K bodu 3):
Při přechodu ze starší verze PS na aktuální jsem měl také potíže se zavěšením modulů. Hodně jsem pochopil po vysvětlení podpory v tématu https://forum.c4.cz/prestashop-1-6-konfigurace-a-zaveseni-modulu-t6632.html. Základní je pochopit, že jednotlivé moduly se zavěšují do konkrétních pozic, takto mohou vytvářet skupiny a mohu měnit jejich pořadí. Hodně mi k pochopení pomohla Live Editace a druhá instalace PS jako hřiště.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun aplikace na jiný hosting
PříspěvekNapsal: 16 lis 2015 12:59 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

přesun není složitý. Po vytvoření objednávky obdržíte všechny přístupové údaje, takže se hned můžete pustit do migrace aplikace PrestaShop na naše servery. Stačí zkopírovat soubory z FTP serveru, přesunout obsah databáze (resp. vyexportovat a naimportovat) a v konfiguračním souboru aplikace PrestaShop upravit původní přihlašovací údaje k databázi na nové. Kompletní postup migrace naleznete např. v tématu PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény. Akorát ve Vašem případě není nutné provádět úpravu v bodě 4, protože název domény zůstává stejný.

Pomocí úpravy souboru hosts si pak jednoduše nasimulujete, jakoby již stránky běžely na našich serverech. Takže si před zaplacením služeb můžete aplikaci v klidu otestovat. A až budete mít všechno připravené, tak nám pouze dáte pokyn, abychom Vaši doménu nasměrovali na naše servery. Pokud máte v obchodě pouze 800 položek, tak s rychlostí nebude žádný problém. Hostujeme obchody, které obsahují i několik tisíc produktů. Uvidíte sám, jak rychle Vám obchod poběží. Samozřejmě pokud by byly nějaké problémy, nebo byste si s něčím nevěděl rady, tak neváhejte napsat.

Můžeme Vám případně zapůjčit demo doménu (stačí požádat na podpora@c4.cz), na které si aplikaci otestujete. Ale jednodušší je migraci provést přímo na doménu, na které budete aplikaci provozovat. Nebudete pak muset celý proces migrace znovu opakovat.

Pro dotaz ohledně zavěšení modulů, prosím, vytvořte samostatné téma. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele, kteří hledají řešení stejného problému.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz