Právě je 25 dub 2024 23:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 30 bře 2012 21:05 

Registrován:
11 led 2012 21:12
Příspěvky:
9
Dobrý den potřeboval bych posunout jeden banner na ploše víc na pravou stranu . nahoru a dolů to není problém, ale do boku se to se mnou nebaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí baneru
PříspěvekNapsal: 01 dub 2012 16:57 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Jaká je adresa příslušné stránky a o který banner se konkrétně jedná?

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2013 22:04 

Registrován:
28 kvě 2013 21:54
Příspěvky:
5
Dobrý den,
mám stejný problém s posunutím z leva do prava.
Jde o modul BLOK REKLAMA. www.bft-eshop.cz
Muže mi nějaká dobrá duše poradit??
Děkuji předem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2013 10:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

přejděte do sekce Moduly > Pozice modulů a vpravo klikněte na tlačítko Spustit Live Edit. Zobrazí se šablona v editačním režimu, v kterém můžete jednoduše chytnout blok s košíkem a přesunout do pravého sloupce (stisknutím a držením levého tlačítka myši - přesunutím - uvolněním levého tlačítka myši na pozici). Po přesunu stačí v pravé horní části stránky kliknout na Uložit a zavřít editační mód.

Nebo můžete ve stejné sekci Moduly > Pozice modulů vybrat v horním rozbalovacím menu modul Blok Reklama [Block advertising], pak na stránce přejít do části Left column blocks a smazat modul Blok Reklama [Block advertising] pomocí tlačítka koše. Tím modul odstraníte z levé pozice. Nyní v pravé horní části stránky klikněte na tlačítko Přidat modul. V rozbalovacím menu Modul vyberte Blok Reklama [Block advertising], v dalším menu Zavěsit na vyberte displayRightColumn (Right column blocks) a potvrďte nastavení tlačítkem Uložit. Tím se modul přidal do pravé pozice stránek.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2013 19:36 

Registrován:
28 kvě 2013 21:54
Příspěvky:
5
Děkuji za radu a to me přesně nešlo, to co píšete v live editu. Nahoru dolu v pohodě, ale do prava nic. A bylo to jen tim že jsem se snažil přetáhnout blok na druhou stranu a na posledni misto. V tuhle chvíli se nezobrazí zelené pole pro přesun a přesunout nejde. Musí se blok vzít nejdříve ho dát na druhou stranu mezi ostatní bloky a pak teprve na poslední místo. No to by mě fakt nikdy ligicky nenapadlo. Sem se stím včera trápil půl dne.
Děkuji moc za rady a rychlou odpověd !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 03 srp 2013 17:01 

Registrován:
04 dub 2013 23:42
Příspěvky:
67
Dobrý den,

mám problém s přesunem bannerů. V původní verzi presty (1.5.3) to šlo, ale nyní ve verzi 1.5.4.1 mi to nejde. Navíc při kliknutí na Live Edit mi vyskočí hláška Technický problém, že se nepodařilo načíst moduly. Neporadíte mi někdo prosím?
Rovnou uvádím, že nemám hosting u Vás, ale máme prostor doma. Hosting mi tedy vlastně dělá manžel a on v této věci také neví, neboť s Prestou se teprve začal učit (možná já o ní vím již více než on :D )

Děkuji za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 03 srp 2013 17:04 

Registrován:
04 dub 2013 23:42
Příspěvky:
67
Ještě důležitá informace: live edit se mi po odkliknutí hlášky výše načte, ale když přesunu nějaký blok, tak se mi vrátí na původní místo ... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 03 srp 2013 22:26 

Registrován:
04 dub 2013 23:42
Příspěvky:
67
Tuto šířku mám nastavenou, nic jsem v tomto neupravovala. Bohužel mi nejde přesunout ani jeden blok, chtěla jsem si vložit banner s upoutávkou na akci na mém eshopu někam víc nahoru a celkově si bloky nějak upravit, ale právě že problém asi bude, že mi to při kliknutí na LIVE EDIT hodí chybovou hlášku viz příloha. Pak když kliknu na ok, tak hláška sice zmizí, blok mohu uchopit, přesunout, ale jakmile ho pustím a jiném místě tak se vrátí tam, odkud jsem ho přetahovala :cry:


Přílohy:
chyba.PNG
chyba.PNG [ 134.35 KiB | Zobrazeno 1720 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Posunutí banneru
PříspěvekNapsal: 05 srp 2013 13:26 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

prováděla jste při aktualizaci na novější verzi i aktualizaci šablony a modulů? Vyzkoušejte do obchodu nahrát originální šablonu z instalačního balíčku (např. PrestaShop - Instalace a čeština), jestli se na ní bude problém opakovat. Pokud Vám ale nejde moduly přesouvat (příp. přidávat do jiných pozic) ani v sekci Moduly > Pozice modulů, tak je to opravdu divné. Můžete také vyzkoušet nainstalovat čistou instalaci aplikace a na ní otestovat funkčnost. Případně deaktivujte nestandardní moduly, pokud v aplikaci nějaké používáte.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz