Právě je 28 bře 2024 12:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Pomalý backoffice a alias
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2015 11:01 
C4 zákazník

Registrován:
10 úno 2015 23:41
Příspěvky:
13
Dobrý den,

měl bych prosím dva dotazy:

1. používám PS verzi 1.6.0.9 (kvůli šabloně) a aktuálně mám velmi pomalý backoffice (načítání stránky v průměru cca 20 vteřin). Je nějaký způsob, jak to zlepšit - případně kde zkontrolovat správné nastavení? Když se dívám do aktuálního error logu v administraci, tak ten krátkodobý je prázdný - přesto se v tu samou chvíli načítá backoffice třeba i 40 vteřin.

2. zakoupil jsem u vás alias hosting - designcrystal.cz a chtěl bych přesměrovat na design-crystal.cz poradíte mi jak přesměrování nastavit, nikde jsem to nenašel, je potřeba nastavit to z vaší strany?

Díky

JZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pomalý backoffice a alias
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2015 09:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

20 vteřin je samozřejmě nestandardní doba pro načítání administrace. Nedávno jsme řešili stejný problém v tématu PrestaShop 1.6 - Zpomalení administrace v posledních týdnech, způsoboval ho modul Google Analytics. Takže ho podle postupu v tématu vyzkoušejte obnovit (příp. odinstalovat a znovu nainstalovat).

A o nastavení přesměrování domény si požádejte přes Formulář na autorizovaný požadavek z administračního systému Vaší domény.

Dotazy se v diskuzním fóru často opakují, takže před vytvořením nového tématu nejdříve vyzkoušejte použít hledání v diskuzním fóru. A také pokud spolu dotazy nesouvisí (tzn. první dotaz na pomalý backoffice a druhý na alias), tak pro ně, prosím, vytvářejte samostatná témata. Chceme mít diskuzní fórum přehledné i pro ostatní uživatele.

Děkuji.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pomalý backoffice a alias
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2015 13:21 
C4 zákazník

Registrován:
10 úno 2015 23:41
Příspěvky:
13
Dobrý den,

modul Google Analytics jsem neměl ve chvíli problematického načítání nainstalovaný vůbec. Byla to, až na použitou zakoupenou šablonu, čistá instalace PS 1.6.0.9 s tím, že jsem začal přidávat produkty a kategorie ap.

Aktuální error log je stále prázdný - chápu, že to zřejmě tedy dělá některý z modulů? Předpokládám, že problém bude nejspíš v některém z modulů dodávaných se šablonou?

Je snazší způsob než je po jedno přeinstalovat?

Děkuji

JZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pomalý backoffice a alias
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2015 11:18 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

muselo by se jednat o modul, který nějak souvisí s administrací aplikace PrestaShop. Vyzkoušejte tedy nestandardní moduly deaktivovat a následně otestujte rychlost administrace. Případně pokud máte možnost, tak rychlost administrace ověřte na úplně jiném internetovém přípojení. Tím vyloučíte, že chyba není někde cestou od Vás k serveru. Pokud se bude problém opakovat, tak mi na emailovou adresu forum@c4.cz pošlete přihlašovací údaje do administrace obchodu PrestaShop. Otestuji problém přímo na Vaší instalaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz