Právě je 28 bře 2024 15:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 22 říj 2013 17:20 

Registrován:
22 říj 2013 17:14
Příspěvky:
4
Dobrý den,

nahrál jsem přes ftp novou šablonu, v administraci vidím náhled a po jejím zakliknutí a uložení proběhne všechno ok.

Jediný problém je že na doméně se nezobrazí vůbec nic než bílá stránka.

Doména: [url]vonihezky.cz[/url]
Free šablona zde: http://www.web-sablony.com/191-zdarma-prestashop-system-sablona-pro-vyzkouseni-eshop.aspx


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční šablona
PříspěvekNapsal: 22 říj 2013 17:32 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

bohužel Vaše stránky nejsou umístěné na Webhostingu C4, takže nemám k dispozici Vaší instalaci, abych mohl problém prověřit. V takovém případě Vám doporučuji obrátit se na podporu Vašeho hostingu, případně na autora výše uvedené šablony.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 22 říj 2013 21:41 

Registrován:
22 říj 2013 17:14
Příspěvky:
4
Problém vyřešen, šablona nebyla kompatibilní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 18 lis 2013 21:25 
C4 zákazník

Registrován:
03 lis 2013 10:46
Příspěvky:
3
Dobrý den, mám stejný problém a hosting C4. (doména: byangel.cz)
děkuji předem za pomoc s problémem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 19 lis 2013 20:33 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jakou šablonu se snažíte zprovoznit? Zkuste se podívat do Error logu Vašich stránek za posledních pár hodin (dole v administračním systému Vaší domény).

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 19 lis 2013 23:43 
C4 zákazník

Registrován:
03 lis 2013 10:46
Příspěvky:
3
Šablona Leo dress store. S Prestashopem nemám zatím zkušenosti. Toto je první projekt :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 20 lis 2013 14:48 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jakou verzi aplikace PrestaShop používáte? Podíval jste se do Error logu Vašich stránek za posledních pár hodin? Bohužel tuto placenou šablonu nemám k dispozici, takže to nemohu ověřit, ale podle autora šablony by měla být kompatibilní s verzemi 1.5.4, 1.5.5 a 1.5.6.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 21 lis 2013 22:51 

Registrován:
03 lis 2013 10:46
Příspěvky:
3
Filip Kučera píše:
Dobrý den,

jakou verzi aplikace PrestaShop používáte? Podíval jste se do Error logu Vašich stránek za posledních pár hodin? Bohužel tuto placenou šablonu nemám k dispozici, takže to nemohu ověřit, ale podle autora šablony by měla být kompatibilní s verzemi 1.5.4, 1.5.5 a 1.5.6.


Dobrý den,

děkuji za odpověď a vaši ochotu pomoci. Do Error logu jsem nahlížel, obsahuje pro mne absolutně neznámé informace :-(. Mohu pouze říci, že se jedná o uplně nový a nově nainstalovaný e-shop dle manuálu. Vše proběhlo korektně bez chyb. Obávám se, že zádrhel bude někde v té šabloně. Po rozbalení se uvnitř nachází další zararovaný soubor. Zkoušel jsem na FTP nahrát tak jak je, ale i bez souboru uvnitř. Vždy v administraci šablonu vidím, jen když ji zatrhnu jako že ji chci použít, tak se zobrazuje pouze bílá stránka.

Pokud byste měl chuť na šablonu kouknout, mohu ji poslat nějak přes úschovnu, pokud byste mi poslal vaši emailovou adresu. Můj email cepelam@seznam.cz, kopii raději na info@quad-centrum.cz

děkuji ještě jednou

Martin Čepela


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 22 lis 2013 12:46 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

staženou šablonu je nutné z balíčku rozbalit a nakopírovat na FTP server do adresáře themes. Potom přejděte v administraci aplikace do Konfigurace > Šablony a nahranou šablonu aktivujte tak, že ji označíte a kliknete na Uložit.
Pokud máte stránky umístěné na Webhostingu C4, tak mi na email forum@c4.cz pošlete adresu stránek, přihlašovací údaje do administrace aplikace PrestaShop a šablonu, která Vám nefunguje. Otestuji problém přímo na Vaší instalaci.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po aktivaci šablony bílá stránka
PříspěvekNapsal: 28 lis 2013 19:03 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

otestoval jsem instalaci šablony na Vaší doméně a vše je funkční. Instalaci doporučuji provádět podle návodu, který naleznete v balíčku šablony v adresáři guide/theme-guide.pdf.
Zde uvedu celý postup instalace šablony:

Po stažení šablony otevřete balíček a přejděte do adresáře theme. Balíček s názvem leo_dressstore_v15x.zip , který se nachází v adresáři theme překopírujte na plochu Vašeho počítače. Potom se přihlašte do administrace aplikace PrestaShop a přejděte do záložky Moduly > Moduly. Zde vyhledejte modul Import / Export šablony a klikněte na Konfigurace (pokud modul není nainstalován, tak ho nainstalujte kliknutím na Nainstalovat).
Poté, co kliknete na Konfigurovat, tak u možnosti Importovat z vašeho počítače klikněte na Vybrat soubor a ve Vašem počítači vyberte balíček s názvem leo_dressstore_v15x.zip, potom klikněte na Dále, tím se začne šablona nahrávat.

Až se šablona úspěšně nahraje, tak klikněte na Dále. Na další stránce vyberte, které moduly si přejete nainstalovat a poté znovu klikněte na Dále. Po dokončení instalace všech modulu klikněte na Dokončit. Nyní bude šablona funkční.

Tento postup jsem otestoval na Vaší doméně, takže šablonu máte nastavenou jako hlavní.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz