Právě je 27 dub 2024 05:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Odpověď na dotaz
PříspěvekNapsal: 26 zář 2014 11:05 

Registrován:
24 zář 2014 11:21
Příspěvky:
1
Bydliště:
Tachov
Dobrý den,

chtěl bych se s vámi podělit o odpověď administrátora na můj dotaz:

Dobrý den,

Váš dotaz byl odstraněn. Diskuzní fórum slouží jako podpora zákazníků Webhostingu C4, není určeno k inzerci. Pravděpodobně bude chyba někde ve Vaší šabloně. Můžete vyzkoušet použít standardní šablonu, jestli se bude chyba opakovat.


Jelikož mu nemohu odeslat soukromou zprávu tak to píší sem. Tento dotaz jsem sem dal po předchozí telefonické rozmluvě s jedním z administrátorů fóra. Sám mi to tak doporučil. Jinak bych se ani neodvážil s tím tady " otravovat". Jen mi připadá trošku divné že na soukromou zprávu nemohu odpovědět. Tuto službu jsem nechtěl bezůplatně ....

Děkuji za vstřícnost

David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Odpověď na dotaz
PříspěvekNapsal: 26 zář 2014 12:47 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

ano, Váš dotaz jsem odstranil já i s posláním soukromé zprávy. Pokud jste nám volal, určitě jste nemluvil s někým z administrátorů fóru. Na telefonické podpoře ani přes e-mail takové problémy neřešíme, k tomu je určeno právě diskuzní fórum. Takže pravděpodobně Vám kolega na telefonu sdělil, že podobnými dotazy se zabýváme na našem diskuzním fóru, které je ale primárně určeno pro naše zákazníky. A že v něm můžete vyzkoušet najít řešení (protože příspěvky jsou veřejné), příp. vytvořit vlastní dotaz. Zde je text Vašeho dotazu:

Citace:
Dobrý den,

zjistil jsem že u zboží kde mám nastaveny různé druhy barev nebo jiné parametry výběru se mi nezobrazuje cena. Přitom v seznamu zboží v hlavním sloupci je vidět a až při rozkliknutí se objeví nula. Mám verzi 1.6.0.9 . Bohužel nemám na vašem serveru hosting ale jsem ochoten zaplatit za pomoc. Pokud se s tím někdo setkal nabo ví jak to opravit ať mne prosím kontaktuje .

Děkuji David

P.S.: jinak se můžete podívat na tu chybu: http://....

Podpora, kterou našim zákazníkům na diskuzním fóru poskytujeme, je v ceně hostingových služeb. Podobnými problémy zákazníků ostatních hostingových společností se na diskuzním fóru nezabýváme, ani za úplatu. A fórum není určeno ke shánění kontaktů pro vyřešení problému - inzerci. S tím také souvisí zakázané soukromé zprávy, které byly hojně využívány k podobným účelům. Takže pokud se cítíte nějak dotčený, určitě v tom nebyl záměr. Navíc jsem Vám po shlédnutí Vašich stránek z dobré vůle poradil, jak můžete problém otestovat. Jestli pro Vás řešení nebylo přínosem, bohužel více pro Vás udělat nemůžeme, s dotazem se budete muset obrátit na podporu Vašeho hostingu. Pokud se chcete stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu a hosting pro aplikaci PrestaShop, učinit tak můžete zde.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz