Právě je 16 dub 2024 11:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 11 pro 2014 19:58 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
prosím o radu. Nezobrazuje se prostředek úvodní stránky.
Doporučené produkty
Editor úvodní stránky
Konfigurovat posuvník
Toto vše mám nastavené uložené, ale na stránce se nic nezobrazí.

Konfigurovat šablonu
U tohoto modulu nejdou nahrát obrázky - hlásí se chyba, tento modul se logicky také nezobrazuje.


Error log :
[Thu Dec 11 18:34:14 2014] [error] [client 68.180.228.160] File does not exist: /data/www/e-byliny.com/www.e-byliny.com/product.php

Prosím o radu, co s tím....
Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 12 pro 2014 12:08 
C4 podpora
C4 podpora
Online

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8502
Dobrý den,

v prvé řadě jste tedy na stránkách musela něco dělat, protože z ničeho nic k takovým chybám nemohlo dojít. Neprováděla jste třeba aktualizaci modulů nebo celé aplikace? Jakou verzi aplikace používáte?

Chybové hlášení se souborem product.php by mohlo také souviset s aktualizací aplikace na novou verzi. Ve starších verzích 1.5, 1.4 atd. se v tomto umístění opravdu soubor nacházel, ale v nové verzi 1.6 už není.

Takže prosím nejdříve upřesněte, po jakých změnách k chybám došlo, abychom Vám mohli co nejlépe poradit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 12 pro 2014 14:22 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
verze je 1.6.09.

Jinak před touto chybou si nepamatuji, že bych aktualizovala moduly. moduly aktualizuji průběžně, ale ještě se mi nestalo, že by vypadla úvodní stránka.
Ale co si pamatuji, od aktualizace na 1.6, tak stále řeším chybu - Internal Server Error.
Jinak jiné úpravy neprovádím, protože tomu nerozumím a bojím se, abych to pak dala dohromady....
Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 12 pro 2014 15:40 
C4 podpora
C4 podpora
Online

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8502
Dobrý den,

ověřte, jestli máte problémové moduly zavěšené do správných pozic. Přejděte v administraci aplikace PrestaShop do sekce Moduly > Pozice modulů. A pokud se Vám moduly nezobrazují na úvodní stránce, tak zkontrolujte jejich zavěšení v pozici displayHome. Pokud tam nebudou, tak je do pozic přidejte. Stačí nahoře kliknout na tlačítko Přidat modul, pak na stránce vybrat daný modul, pozici displayHome (Homepage content) a uložit. A tento postup zopakujte pro všechny problémové moduly.

A pokud Vám nějaký modul nefunguje (např. Konfigurátor šablony), tak ho vyzkoušejte obnovit do původního stavu pomocí volby Obnovit původní.

Problém také může souviset s Vaší starou šablonou z verze 1.5, kterou nyní používáte na nové verzi aplikace 1.6. U některých modulů se liší defaultní zavěšení pozic v šabloně, takže pokud provedete např. obnovení modulu do původních hodnot, tak se modul zavěsí do pozic pro verzi 1.6. A ve staré verzi šablony některé pozice vůbec neexistují. Takže ideální by bylo přejít na novou responzivní šablonu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 19 pro 2014 11:13 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
tak vše jsem udělala podle rady několikrát. Šablonu používám novou na 1,6.
Doporučené zboží se nezobrazuje vůbec.
Ostatní moduly - ,, nabobtnaly,, do obřích rozměrů. Takže teď mám přes celou úvodní stránku - posuvník, ale aspoň je nějaká stránka.
A nevím co mám dalšího vyzkoušet....
Děkuji za radu
Dana langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 19 pro 2014 14:56 
C4 podpora
C4 podpora
Online

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8502
Dobrý den,

ale na Vašich stránkách vidím stále starou šablonu z verze 1.5. Nová šablona se jmenuje default-bootstrap a vypadá následovně:
Příloha:
preview.jpg
preview.jpg [ 29.96 KiB | Zobrazeno 1732 krát ]

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 19 pro 2014 18:35 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
aha, tak tam bude něco špatně. Já mám opravdu nastavenou novou šablonu default-bootstrap , starou jsem nepřeváděla. Barevnost jsem musela dělat znovu. Takže šablonu, mám znovu nahrát? A kde si jí mám stáhnout ?
Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 19 pro 2014 18:59 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Tak teď jsem to skvěle vylepšila, klepla jsem na šablonu a už mám po obchodě, mám vnitřní chybu...
[Fri Dec 19 17:55:30 2014] [error] [client 2a00:1028:8d1a:e86e:6dcc:435b:629b:bb85] thrown in /data/www/e-byliny.com/www.e-byliny.com/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 129
[Fri Dec 19 17:56:02 2014] [error] [client 77.75.77.123] PHP Fatal error: Uncaught --> Smarty: Unable to load template file '/data/www/e-byliny.com/www.e-byliny.com/themes/default-bootstrap/header.tpl' <--
[Fri Dec 19 17:56:02 2014] [error] [client 77.75.77.123] thrown in /data/www/e-byliny.com/www.e-byliny.com/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 129
Moc, prosím, jak to mám opravit ?
Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 22 pro 2014 19:48 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

aktuální šablonu pro verzi 1.6 můžete stáhnout na stránce PrestaShop - Instalace a čeština, příp. na oficiálních stránkách. Instalační balíček aplikace PrestaShop stačí stáhnout a následně v počítači rozbalit a šablonu, která se nachází v adresáři themes nahrát na FTP server pomocí FTP klienta. Pokud by problém přetrvával i poté, co nahrajete šablonu, tak neváhejte napsat.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nezobrazuje se celá úvodní stránka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2014 10:47 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
bohužel musím stále otravovat, s problémem si nevím rady. Šablonu jsem nahrála, ale celá úvodní stránka se roztáhla do obřích rozměrů
Doporučené produkty - ty se nezobrazují vůbec
Posuvník - maxi rozměr - obrázky nejdou zmenšit
Kategorie se ukazují i se všemi podkategoriemi - nejde to předělat
Atd.
Vše jsem znovu zavěsila, dala do původní podoby, pak znovu zavěsila... atd. a nic, vůbec se šablona nehne.
Co s tím ?
Děkuji
Dana


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz