Právě je 19 dub 2024 20:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 18:25 
C4 zákazník

Registrován:
28 dub 2014 11:53
Příspěvky:
23
Dobrý den,mám dotaz. V momentě ,kdy chci vytvořit CMS stránku se mi zobrazi hláška

NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN a dále se nedostanu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 12:54 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

stejný problém se vyskytoval u starších verzí aplikace PrestaShop. Jakou verzi používáte? Prováděl jste na stránkách nějaké změny (příp. aktualizaci)? Také vyzkoušejte, jestli se chyba projevuje i v jiném internetovém prohlížeči. A pokud ne, tak si pročistěte paměť stávajícího prohlížeče.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 14:13 
C4 zákazník

Registrován:
28 dub 2014 11:53
Příspěvky:
23
Dobrý den, používám nejnovější verzi PRESTASHOP. Prováděl jsem aktualizaci modulů. Jinak nic jiného. Zkoušel jsem jak v internet exploreru,tak v google chrome. Paměť jsem promazaval a stále nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 17:45 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

našel jsem nahlášený stejný problém i na oficiálních stránkách aplikace. Takže podle tohoto postupu upravte na FTP serveru v souboru controllers/admin/AdminCmsCategoriesController.php řádek:
Kód:
$this->toolbar_btn['new']['href'] .= '&id_parent='.(int)Tools::getValue('id_cms_category');
na tvar:
Kód:
$this->toolbar_btn['new']['href'] .= '&id_parent='.(int)Tools::getValue('id_cms_category');

a v souboru controllers/admin/AdminCmsController.php řádek:
Kód:
'href' => self::$currentIndex.'&add'.$this->table.'&id_cms_category='.(int)$this->id_cms_category.'&token='.$this->token,
na tvar:
Kód:
'href' => self::$currentIndex.'&add'.$this->table.'&id_cms_category='.(int)$this->id_cms_category.'&token='.$this->token,

Pak nebude k chybě docházet.

Každopádně na stránkách používáte starší verzi aplikace 1.6.0.8 a aktuálně poslední verze je 1.6.0.9. Stejný problém se ale vyskytuje u obou verzí.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 09 led 2015 14:20 
C4 zákazník

Registrován:
09 led 2015 14:00
Příspěvky:
3
Dobrý den,

na shopu mrnouskovy-boticky.cz mám tentýž problém. Zkusil jsem přepsat dle výše uvedené rady zmíněné soubory, ale bez žádného efektu. Stejně tak jsem zkoušel jiné browsery, vymazat cache, nic nepomáhá.

Zajímavé je, že jsem mohl bez problémů editovat již založené stránky, ale vytvořit do stejné sekce novou ne. Zkusil jsem tedy založit novou kategorii CMS stránek a tam teprve šlo vytvářet nové stránky.

Po nějaké době (cca měsíc?) potřebuji přidat do vytvořené kategorie novou stránku, ale výsledek je stejný jako u předdefinovaných CMS stránek šablony - tzn. že to hlásí chybu "Neplatný bezpečnostní token".

Verze Presty 1.6.0.9 - autoinstalace skrze Vaší službu

Prosím Vás o pomoc a predem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 09 led 2015 14:39 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

vyzkoušejte tedy provést aktualizaci na poslední verzi aplikace 1.6.0.11. A pokud se bude chyba opakovat, tak napište, problém otestuji přímo na Vaší instalaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 09 led 2015 16:06 
C4 zákazník

Registrován:
09 led 2015 14:00
Příspěvky:
3
A výsledek se dostavil:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@skok.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 09 led 2015 16:32 
C4 zákazník

Registrován:
09 led 2015 14:00
Příspěvky:
3
Použil jsem modul Autoupgrade, nicméně jsem přehrál na serveru soubor htacces a alespoň jsem se dostal do administrace, kde jsem hbitě dal "Rollback" a NAŠTĚSTÍ se vše vrátilo nazpět (při zkoušce zmizelo komplet horizontální menu a namísto 6 tlačítek tam bylo pouze jedno s přímým odkazem)

Co jsem jen viděl náhled nové verze (tedy s pokaženým menu), tak všechny barvy byly rozhozené, což se dá pochopit, nicméně od nové aktualizace prozatím ustoupím.

Bylo by, prosím, jiné řešení problému s neplatným tokenem?

Předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÍ TOKEN při vytváření CMS
PříspěvekNapsal: 09 led 2015 17:46 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

problém po aktualizaci právě souvisí s obsahem souboru .htaccess. Při aktualizace se totiž stahuje oficiální balíček aplikace PrestaShop, který obsahuje zakázané direktivy. Ale stačí po zobrazení chyby Internal Server Error postupovat podle tohoto návodu.

Pokud jste v obchodě prováděl nějaké vlastní úpravy, tak aktualizací o ně přijdete. A je nutné je znovu aplikovat.

Nemáte-li s aktualizací žádné zkušenosti, doporučuji Vám si nejdříve vytvořit kopii stávající instalace obchodu (např. na subdoméně), na které si proces aktualizace nejdříve otestujete. Návod naleznete v tématu PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény.

Pokud se nechcete do aktualizace vůbec pouštět a chcete problém vyřešit na Vaší starší verzi, tak se můžete obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci PrestaShop věnuje. Každopádně nová verze vždy řeší chyby předchozí verze, takže ideální je jít cestou aktualizace.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz