Právě je 18 dub 2024 12:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2018 09:25 
C4 zákazník

Registrován:
25 dub 2018 10:49
Příspěvky:
5
Dobrý den,
používám verzi PS 1.6.1.17 a přestala fungovat funkce odesílání emailů (bohužel nevím odkdy). Respektive při nové objednávce vše proběhne správně, ale v případě, že zákazník zvolí platbu bankovním převodem a zapomene zaplatit tak při využití tlačítka 'Znovu odeslat e-mail' nic neproběhne, stránka zůstane bílá a zamrzne. Nevíte prosím, čím by to mohlo být?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018 12:28 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

a problém tedy nastane pouze u tohoto stavu objednávky? Zkuste během odeslání prozkoumat konzoli Vašeho internetové prohlížeče. Případně se podívejte do Error logu webu (dole v administraci domény), jestli obsahuje nějaká chybová hlášení.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018 17:13 
C4 zákazník

Registrován:
25 dub 2018 10:49
Příspěvky:
5
Dobrý den,
pravděpodobně to nemá souvislost se stavem objednávky. Nyní se v administraci uskuteční objednávka, email zákazníkovi dorazí (testováno na objednávce 18001242), ale mě žádné emaily o tom, že se objevila nová objednávka nedorazí. Včera nefungovalo tlačítko ZNOVU ODESLAT EMAIL a dnes již nechodí ani nové zprávy o objednávce. Přikládám ERROR LOG. Moc děkuji za odpověď.


Přílohy:
www.maniego.cz-error_log-2.zip [1.98 KiB]
154 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018 21:51 
C4 zákazník

Registrován:
08 bře 2011 15:19
Příspěvky:
46
Dobrý den, stejný problém.
Nepřišel email o nové objednávce.
Klient neobdržel email o stavu objednávky.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 10:52 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Krásnoplodka píše:
Dobrý den,
pravděpodobně to nemá souvislost se stavem objednávky. Nyní se v administraci uskuteční objednávka, email zákazníkovi dorazí (testováno na objednávce 18001242), ale mě žádné emaily o tom, že se objevila nová objednávka nedorazí. Včera nefungovalo tlačítko ZNOVU ODESLAT EMAIL a dnes již nechodí ani nové zprávy o objednávce. Přikládám ERROR LOG. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

podle chybového hlášení nemůže aplikace najít funkci sendEmail(), pomocí které se maily se stavem objednávky odesílají. Tato funkce se nachází v souboru classes/order/OrderHistory.php. Neuprováděli jste v souboru nějaké úpravy?


Ivča píše:
Dobrý den, stejný problém.
Nepřišel email o nové objednávce.
Klient neobdržel email o stavu objednávky.
Děkuji

A Ve Vašem případě se tedy jedná o úplně stejný problém? Takže pokud z objednávky kliknete na tlačítko "Znovu odeslat Email zákazníkovi", tak se stránka zasekne a email zákazníkovi nedorazí?

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 12:46 
C4 zákazník

Registrován:
25 dub 2018 10:49
Příspěvky:
5
Dobrý den,
změny jsem v souboru OrderHistory.php dělala, nahrála jsem původní a tlačítko Znovu odeslat e-mail již zase funguje. Takže ok.
Stále mi ale nechodí e-maily o nové objednávce, zákazníkům ano. Dále jsem prováděla změny v souboru lang.php – doplnění předmětů e-mailů, také jsem jej nahrála původní, ale zde se nic nezměnilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nelze znovu odeslat email se stavem objednávky
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 16:09 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

je samozřejmě možné, že nějaký neodborný zásah by mohl mít na odesílání vliv. Každopádně email o nové objednávce se nastavuje v konfiguraci modulu "Mail alerts". Můžete případně zkusit v sekci "Moduly a služby" modul zresetovat pomocí volby "Obnovit původní" a znovu nastavit. Nebo jestli Vám email předtím chodil, tak zkontrolujte, jestli Vám pouze nepadá do spamové složky.

Každopádně tento dotaz již nesouvisí s aktuálním tématem, takže příště pro něj, prosím, vytvořte samostatné téma. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz