Právě je 23 dub 2024 08:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 03 říj 2014 10:50 
C4 zákazník

Registrován:
15 led 2014 13:51
Příspěvky:
91
Dobry den, prosim o radu, na posledni fakture pro zakaznika se mi z niceho nic objevila sleva -1160 Kc, ale ja nikdy nikde zadnou slevu nenastavovala, a i v samotnem emailu Potvrzeni objednavky je slevy 0 Kc, ale na fakture ve sloupecku slevy je uvedena tato sleva, cena celkem je ale uz nastesti v poradku - jen zbozi + postovne. Nevite, prosim, v cem by mohl byt problem? Doted byl sloupecek slevy vzdy proskrtnut (pomlckou). Prosim, neradte mi ale, ze mam upgradovat na 1.6, to by mi toho nefungovalo pak mnohem vice a chci toto resit nejdrive po novem roce ;)
Predem moc dekuji za odpoved, Jana.
www.nanomoda.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pres taShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 04 říj 2014 11:48 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

bohužel nevím, kde by mohl být problém, protože jsem ve Vašem obchodě vyzkoušel provést několik testovacích objednávek a vše proběhlo bez problému, na faktuře se zobrazují jen ty částky, které mají. U kterého produktu se tato sleva přidala? Otestuji jeho objednávku.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 05 říj 2014 17:54 
C4 zákazník

Registrován:
15 led 2014 13:51
Příspěvky:
91
Dobrý den, stalo se to u zboží Kožené podzimní boty Converse, a to v případě, kdy zákaznice zvolila jako způsob doručení malé balíčky do 800 Kč, ale protože hodnota bot byla větší, načetla se jí cena podle nastavení, jako by vybrala velký balíček nad 800 Kč na dobírku. Udělala jsem stejnou testovací objednávku, a na faktuře je opět sleva -1160 Kč - fakturu naleznete v příloze. Napadá vás, prosím, proč se tak děje? Díky, Jana
http://www.nanomoda.cz


Přílohy:
4000116.pdf [177.55 KiB]
309 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 05 říj 2014 18:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jelikož u tohoto produktu máte nastavenou slevu o -1 160 Kč, tak je vše správně. U jiných produktů k takovému problému nedochází. Na faktuře se zobrazuje tato sleva, kterou pravděpodobně máte nastavenou v konfiguraci produktu v části Katalog > Produkty. Když si slevu nastavíte u jiného produktu, bude se na faktuře zobrazovat v políčku sleva částka, o kterou je produkt zlevněný.

Sleva na faktuře se zobrazuje správně, ale v emailu se sleva nezobrazuje. V emailu s potvrzením objednávky se v políčku Slevy zobrazují ty slevy, které jsou např. ve formě slevového kupónu přímo v košíku, pokud máte slevu nastavenou přímo u produktu, tak ta je potom zobrazena až na faktuře.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 05 říj 2014 18:49 
C4 zákazník

Registrován:
15 led 2014 13:51
Příspěvky:
91
Aha, děkuji, tak tahle sleva mě vůbec nenapadla, já pořád myslela, že je to nějaká sleva třeba za slevový kupón apod. Poradíte, prosím, jak tento sloupeček z faktury úplně oddělat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Na faktuře se zobrazuje neexistující sleva
PříspěvekNapsal: 06 říj 2014 21:18 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

když na FTP serveru v souboru pdf/invoice.tpl odstraníte následující řádky:

Kód:
   <td style="text-align: right; width: 10%">
               {if (isset($order_detail.reduction_amount) && $order_detail.reduction_amount > 0)}
                  -{displayPrice currency=$order->id_currency price=$order_detail.reduction_amount}
               {elseif (isset($order_detail.reduction_percent) && $order_detail.reduction_percent > 0)}
                  -{$order_detail.reduction_percent}%
               {else}
               --
               {/if}
               </td>


a:

Kód:
<td style="background-color: #4D4D4D; color: #FFF; text-align: right; font-weight: bold; width: 10%; white-space: nowrap;">{l s='Discount' pdf='true'}</td>
, tak by se na faktuře tato sleva již neměla zobrazovat. Nevím jakou verzi přesně používáte, ale úpravu jsem testoval na verzi 1.5.6.2 a funguje bez problému.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz