Právě je 29 bře 2024 12:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 26 dub 2012 18:13 

Registrován:
11 lis 2011 14:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
prosím o radu koupila jsem si novou šablonu, bohužel jí neumím nainstalovat. Zkoušela jsem jí přes modul, co mám v PrstShopu, tam to hlásí, že je chyba. Zkouším to přes FTP , ale neúspěšně. Šablonu jsem rozbalila v Commanderu, v themes jsem si udělala novou složku a do ní jsem přetáhla celou šablonu. A takhe jsem to překopírovala do obchodu. Bohužel, je to celé špatně na webu nic není, ˇhledala jsem v Preferences- Modules-Themes.
Prosím, může mi někdo poradit jaký je správný postup ?
Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 10:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

pokud se jedná o zakoupenou šablonu, tak postup instalace by měl být uveden někde v balíčku se šablonou. Jestli tam není, tak kontaktujte přímo tvůrce šablony. Ale ve většině případů stačí šablonu nahrát do složky themes a zaktivovat v sekci Modules - Themes. A případně ještě dohrát a nainstalovat doplňující modulu, pokud šablona nějaké obsahuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 11:44 

Registrován:
11 lis 2011 14:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
děkuji za odpověď, v návodu je, že se modul nahraje přes FKt a pak je napsáno : překlad je automatický :

Instalace Jak instalovat modul Nahrát přes FTP na modulo do složky moduly PrestaShop naše zařízení. Modul automaticky nastavit oprávnění k souborům. Ale pokud váš server to neumožňuje ručně. Použít oprávnění 777 na složce na soubory modulu aquaslider.tpl Skluzavky. Css skluzavky (složky) Nakonec jsme PrestaShop správce modulů a instalace modulu Aqua Post

A právě nevím kde najdu oprávnění 777 v jaké složce mám hledat?
Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 14:55 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

lepší bude, když sem vložíte originální text s návodem, protože z tohoto překladu nejsem moc moudrý. Ale podle textu to spíše vypadá pouze na návod na instalaci nějakého dalšího modulu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 27 dub 2012 16:21 

Registrován:
11 lis 2011 14:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
takže originál je :

Installation How to install the module Upload via FTP the folder to the mod Prestashop Modules our facility. The module automatically apply permissions to files. But if your server does not allow it manually. Apply permissions 777 on the folder to the files module aquaslider.tpl Slides. Css slides (Folder) Finally, we PrestaShop administrator to install the modules and module Aqua Slider

Configurationmodule
When you configure the module, we have access to many options, Which can alter the look
Links
From this option, add the slider. They must have title, description, link url, if we are open or not in a new window, the order of appearance (numeric) and the picture .. You can specify the type of transition of each loop image. If we wish, we can put the ID of a product, and the unit Will display the Same image with the image we raise. If you do not put title and description, the module automatically loaded the product name From this option, add the slider. They must have title, description, link url, if we are open or not in a new window, the order of appearance (numeric) and the picture .. You can specify the type of transition of each loop image. If we wish, we can put the ID of a product, and the unit Will display the Same image with the image we raise. If you do not put title and description, the module automatically loaded the product name and description.

Návod ještě pokračuje, ale to si myslím, že o vybrání barvy atd...

Děkuji
Dana langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Instalace nové šablony
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2012 09:29 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

tento návod je pouze na instalaci nějakého rozšiřujícího modulu Aqua Slider pro Vaší šablonu. Takže pokud u šablony nemáte nějaký další návod, šablona se zřejmě instaluje pouze nahráním do složky themes. Pokud Vám tedy šablona nefunguje, pošlete mi na adresu forum@c4.cz adresu stránek, přístupové údaje do administrace aplikace PrestaShop a balíček se šablonou. Vyzkouším instalaci šablony přímo na Vašich stránkách.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz