Právě je 23 dub 2024 20:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 12:02 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
V administraci ve správě modulů se mi objevilo hlášení chyb:
chyby: 4
[editorial] Byla nalezena chyba v konfiguračním souboru: Opening and ending tag mismatch: HR line 14 and BODY
[editorial] Byla nalezena chyba v konfiguračním souboru: Premature end of data in tag HR line 8
[editorial] Byla nalezena chyba v konfiguračním souboru: Premature end of data in tag BODY line 6
[editorial] Byla nalezena chyba v konfiguračním souboru: Premature end of data in tag HTML line 1

No a Editor home page, který jsem asi 2 měsíce nepožil, je nějaký porouchaný. Chce nainstalovat, přičemž nejde nainstalovat. Vůbec nechápu, co se kde stalo :-( :-(, na e-shop jsem několik týdnů nesáhl (kromě vyřizování objednávek)
Prosím radu. Děkuji
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 15:40 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

zkuste na FTP serveru ve složce modules dočasně přejmenovat složku editorial. Tím deaktivujete modul "Editor úvodní stránky", který pak v sekci s moduly zkuste znovu nainstalovat.

Pokud se problém nevyřeší, tak zkuste zaktivovat ladící režim aplikace. Stačí na FTP serveru v souboru /config/defines.inc.php upravit řádek:
Kód:
define('_PS_MODE_DEV_', false);
na tvar:
Kód:
define('_PS_MODE_DEV_', true);
A následně se znovu podívejte na chybová hlášení v sekci s moduly.

PS. Prosím vždy uvádějte i verzi aplikace, ať Vám můžeme co nejlépe poradit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 16:33 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Zkusil jsme jedno i druhé, v prvním případě se stav nezměnil, ne druhém přibylo chybových hlášení - soubor s nimi posílám v příloze.
Verze Prestashop 1.6.0.14
A. Hejzlar


Přílohy:
chyby.doc [29.5 KiB]
89 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 16:40 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

podle chybové hlášení to ale vypadá na problém s modulem dm_heureka. Zkuste na FTP serveru smazat soubor /config/xml/dm_update.xml a pokud to nepomůže, tak se bude muset obrátit na autora modulu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 16:48 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Vypadá to, že nyní to pomohlo (smazání uvedeného souboru) :-). Jen mi zase přestala fungovat live editace, blok s textem Home Page Editoru spadl dolů, nejde mi přetáhnout zpět nahoru.
Nechápu, jak se dnešní problém mohl stát, na e-shop jsem mnoho týdnů nesáhl, nic neměnil, neaktualizoval, ..., Jen asi v únoru naistaloval modul Zásilkovna. Tu Heureku tam mám přes rok.
Moc děkuji za dnešní poradu :-)
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 29 čer 2021 17:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

a vrátil jste zpět na FTP název složky editorial? Případně zkuste modul odinstalovat a znovu nainstalovat.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 30 čer 2021 17:56 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Název složky "editorial" jsem vrátil, modul znovu odinstaloval a nainstaloval. Modul na Hoem page je, ale až dole, nefunguje mi Live editace (Spravovat zavěšení) :-( Přitom to bylo tak jednoduché, jen přetáhnout myší. Zkoušel jsem to i s jiným modulem, také to nejde. Můžete prosím ještě poradit?
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 01 črc 2021 10:47 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

přejděte do sekce "Moduly a Služby > Pozice modulů" a zkuste změnit pozici modulu v zavěšení displayHome.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 01 črc 2021 16:15 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Zkusil jsem to, popolezl mi nahoru o 2 pozice, ale více už ne, Live editace je stále mimo provoz :-(. Rád bych ho měl, jako dříve, hned pod Horní hlavní nabídkou (Top horizontal menu). Prosím ještě tuto radu.
Děkuji :-)
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chyby ve správě modulů a nefunčkní modul Editor úvodní stránky
PříspěvekNapsal: 01 črc 2021 16:50 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

v tom případě jste měl modul umístěný v jiné pozici. Takže v sekci "Moduly a Služby > Pozice modulů" přejděte opět do části displayHome a klikněte u modulu "Editor úvodní stránky [Home text editor]" na tlačítko Editovat. Následně u volby "Připnout k" vyberte možnost "displayTopColumn (Top column blocks)" a uložte změnu. A pak si opět upravte pozici modulu v části displayTopColumn.

A pokud jste to již neudělal, tak si vypněte ladící režim. Stačí vrátit zpět úpravu souboru /config/defines.inc.php z toho příspěvku.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz