Právě je 26 dub 2024 00:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Chybné zobrazování produktů
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2016 00:37 
C4 zákazník

Registrován:
20 kvě 2016 00:19
Příspěvky:
1
Dobrý den.

Přešla jsem k novému hostingu. Na původním hostingu vše fungovalo. Po úplném převedení mi u několika produktů obrázky zmizely (popis produktu však zůstal) viz.obr 1. a 2.
Nově nahrané produkty se na eshopu vůbec nezobrazují, dokonce mi zmizely i z presty (byly nahrané klasickým postupem a uložené, tak jak to vždy fungovalo).
Dnes jsem zkoušela nahrát nový produkt, který však nejde nalézt. viz. příloha č.3 po rozkliknutí odkazu tohoto produktu na webu.
Zkoušela jsem náhled na web i z jiných počítačů v jiných místech, a zhruba v polovině případů se zobrazily všechny produkty, včetně obrázků a nově nahraných. V tom samém momentu tyto produkty u mě v Prestě nebyly ke zobrazení, nebo byly bez obrázků.
Můj programátor však při převádění hostingu postupoval bedlivě dle návodu.

Předem děkuji za jakoukoliv radu.


Přílohy:
c.3.jpg
c.3.jpg [ 49.05 KiB | Zobrazeno 932 krát ]
c.2.jpg
c.2.jpg [ 75.02 KiB | Zobrazeno 932 krát ]
c.1.jpg
c.1.jpg [ 68.15 KiB | Zobrazeno 932 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chybné zobrazování produktů
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2016 11:47 
Uživatelský avatar

Registrován:
03 bře 2011 23:21
Příspěvky:
640
Pouze ze symptomů se dá špatně odhadnout příčina. Závada může být jednak v procesu přesunu (opomenutí nějaké drobnosti), ale i v hostingu.

_________________
M4 Vše v jednom SEO - snadný a na funkce bohatý SEO plugin
https://www.presta-addons.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Chybné zobrazování produktů
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2016 12:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

již jsme Váš problém probírali přes e-mail, takže je zbytečné ho znovu řešit přes diskuzní fórum. Pravděpodobně se Vám moje odpověď zdála nedostačující, ale jak sama vidíte, tak nelze uvést nějaké jasné řešení. Takže znovu Vám doporučuji se problémem obrátit přímo na Vašeho programátoru, který Vám instalaci přesouval a prováděl aktualizaci DB. Jak jsem Vám již psal, k chybě mohlo dojít už během přesunu stránek, a proto jsem Vám doporučil porovnat původní instalaci s přenesenou instalací na našich serverech. Případně jestli Vám u nás stránky bez problému fungovaly a chyba se projevil až později, tak si můžete stránky obnovit z funkční zálohy (příp. instalace porovnat). K dispozici máte kompletní 30-denní zálohy webů a databází.

Vždy snažíme naším zákazníkům co nejlépe poradit. Právě kvůli naší podpoře k nám přecházejí zákazníci od jiných hostingových společností. Ale pokud nejsou příčiny zcela jasné, není možné uvést detailnější řešení.

Pokud si Váš programátor neví s problémem rady, můžete se vyzkoušet obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci věnuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz