Právě je 19 dub 2024 19:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Blocklayered a index atributu pres cron
PříspěvekNapsal: 25 čer 2013 09:33 

Registrován:
08 úno 2013 16:34
Příspěvky:
15
Dobrý den,

mám úspěšně nainstalovaný modul Blocklayered Verze : 1.8.9 v Prestashopu 1.5.3.1.
Celkem snad i funguje jak má,filtruje. Mám nastavený u c4 cron, který celý modul přeindexovává každou noc. Jsou tam 3 indexy: cen, url a atributů.

To indexování musím spouštět každý den, protože mám modul synchronyzující mi shop a účetní systém Pohoda (modul od Webnaut-Bridge2). Pokud proběhne synchronizace a neudělám to přeindexování, tak to způsobí problém s výběrem kombinací
(prestashop-1-5-3-1-nelze-vybrat-kombinaci-t3705.html), což mi tvůrce synchronizačního modulu vysvětlil takto:v blocklayered je cache jednotlivych hodnot, kterou je potreba po synchronizaci obnovit.

Index cen po spuštění pracuje a pak se na stránce objeví 1. Snad to znamená, že doběhl správně, i když ani to není jasné. To samé i index url.

Když ale spustím index atributů, tak mi to vypíše pouze chybovou hlášku "Bad token".

Zajímavé je, že pokud z backoffice zkouším pustit v modulu Blocklayered jakýkoliv index přes tlačítka k tomu určená, tak všechny hází chybu např. "Price indexation failed", ale když do pustím přes ty odkazy, co se mají dát do cronu, tak alespoň ten cenový a url index proběhne.

Prává modulu i vnořených souborů mám nastaveny na 777.

Takže momentálně jediná možnost, aby to všechno fungovalo, je každý den znovu přeinstalovat modul, což není moc dobré řešení.

Můžete mi poradit, proč ten index atributů nefunguje?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Blocklayered a index atributu pres cron
PříspěvekNapsal: 25 čer 2013 10:36 

Registrován:
08 úno 2013 16:34
Příspěvky:
15
No tak řešení je nakonec velice jednoduché.

Používám jako základní doménu s www (mám alias), a když se do backoffice přihlásíte jen http://jmenoobchodu, tak i v modulu Blocklayered Vam to pak nabídne odkazy bez www a stejně tak i tlačítka odkazují bez toho a proto to pak hází všechny ty chyby.

Takže vyřešeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Blocklayered a index atributu pres cron
PříspěvekNapsal: 25 čer 2013 13:43 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

již jsem vám chtěl psát o adresu stránek, protože se mi stejnou chybu nepodařilo nasimulovat. Práva na našich serverech není nutné upravovat, takže je klidně můžete vrátit zpět na 755 pro adresáře a 644 pro soubory. Děkujeme za napsání řešení, určitě se bude hodit i ostatním uživatelům.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz