Právě je 29 bře 2024 14:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - Po přesunu a aktualizaci rozhozená šablona
PříspěvekNapsal: 23 čer 2015 20:14 
C4 zákazník

Registrován:
27 led 2015 19:51
Příspěvky:
102
Dobrý den, s vaší pomocí jsem přenesl shop na subdoménu test.pumaknives.cz, kde jsem provedl aktualizaci na verzi 1,6. Tato proběhla celkem plynule až na destrukci úvodní stránky.
Otázka číslo jedna, jak dostanu do horní řádky pod baner kategorie, tak jak mám na původním webu?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Po přesunu a aktualizaci rozhozená šablona
PříspěvekNapsal: 23 čer 2015 20:29 
C4 zákazník

Registrován:
27 led 2015 19:51
Příspěvky:
102
Děkuji za úpravu nadpisu. Těch problémů je tam opravdu víc.
Problém č. 2 zmizelo mi původní pozadí šablony, jak ho dostanu zpět, připadně jiné.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Po přesunu a aktualizaci rozhozená šablona
PříspěvekNapsal: 24 čer 2015 09:09 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

problém je v tom, že ve Vašem obchodě používáte nestandardní šablonu Leo Sport Shoes, která je od defaultní šablony odlišná, nabídka s kategoriemi se zobrazuje na jiné pozici apod. Po přenosu kopie instalace na subdoménu a následné aktualizaci dojde i k aktualizaci defaultní šablony aplikace PrestaShop a tím tak přijdete o veškeré provedené úpravy ve zdrojovém kódu šablony. Ovšem během procesu aktualizace dochází pouze k aktualizaci defaultní šablony, ostatních ne (například themes/moje-sablona/). Takže pokud si v administraci aplikace v sekci Konfigurace > Šablony přepnete šablonu z defaultní na původní nestandardní šablonu, vše by mělo bez problému fungovat.

Pravděpodobně ale ve Vašem hlavním obchodě používáte starší verzi aplikace PrestaShop a také této šablony. Takže pokud si přejete dosáhnout stejného zobrazení v nové verzi jako v původní, doporučuji Vám si na této adrese stáhnout šablonu Leo Sport Shoes (balíček s názvem leo_sportshoes_theme16014.zip) pro aktuální verzi 1.6, kterou jsem otestoval na novější verzi aplikace a bez problému funguje. Pokud byste použil šablonu pro starší verzi 1.5 na této novější verzi aplikace, mohlo by dojít k různým chybám.

Dotazy se v diskuzním fóru často opakují. Takže před vytvořením nového tématu, prosím, nejdříve vyzkoušejte použít hledání ve fóru.
Jak nastavit obrázek pozadí se v diskuzním fóru již řešilo např. v tématu PrestaShop 1.6 - Obrázek na pozadí stránky nebo PrestaShop 1.6 - Obrázek pozadí na celou stránku.

Každopádně z Vašeho dotazu není patrné, zda si přejete používat šablonu Leo Sport Shoes i na této novější verzi, nebo zda si přejete pouze nastavit správně pozice modulů v defaultní šabloně a tu si poté upravovat dle vlastních představ. Pro správné zavěšení modulů Vám doporučuji např. na subdoméně nainstalovat čistou instalaci aplikace PrestaShop a následně v sekci Moduly > Pozice modulů zkontrolovat pozice modulů s Vaší verzí a případně je upravit.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Po přesunu a aktualizaci rozhozená šablona
PříspěvekNapsal: 24 čer 2015 17:20 
C4 zákazník

Registrován:
27 led 2015 19:51
Příspěvky:
102
Děkuji moc za odpověď...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz