Právě je 19 dub 2024 12:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - nutnost vyplnit jméno* fakturační adresa
PříspěvekNapsal: 26 dub 2017 14:55 
C4 zákazník

Registrován:
14 dub 2017 10:43
Příspěvky:
16
Dobrý den,

prosím o radu zda někdo netuší jak odebrat nutnost vyplnění některých údajů v objednávce.
Konkrétně pokud chci jiné fakturační údaje než jsou dodací tak potřebuji odebrat nutnost vyplnit jméno, příjmení a telefon.

Děkuji za případnou pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - nutnost vyplnit jméno* fakturační adresa
PříspěvekNapsal: 28 dub 2017 00:56 

Registrován:
06 říj 2016 02:52
Příspěvky:
79
Jméno a příjmení je povinné, to by se řešilo těžko. Samozřejmě by to šlo řešit tak, že by se tam automaticky třeba vložila mezera a to by mohlo projít (netestoval jsem).

Modul "Úprava objednávky" něco "podobného" řeší:
https://psmoduly.cz/uprava-objednavky-p ... -6-1-5.htm

Nejsem si jistý, co hledáte, ale umožňuje například odstranit duplicitní jméno a příjmení apod.

Navrhuji to proto, že mi požadavek není moc jasný. Pokud někdo zvolí rozdílnou dodací a fakturační adresu, tak stejně musí uvést přeci jméno a příjmení. Tak jsem z toho usoudil, že myslíte možná to jméno a příjmení, které je uvedené ještě před dodací a fakturační adresou (v objednávce).

To s tím tel. číslem je asi na úrovni "nastavení PS" neřešitelné nebo mě aktuálně nic nenapadá. Opět si ale nejsem jistý, jestli nechcete řešit duplicitní telefon, který výše zmíněný modul také řeší.

Pokud jsem se "netrefil", tak se omlouvám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - nutnost vyplnit jméno* fakturační adresa
PříspěvekNapsal: 28 dub 2017 06:50 
C4 zákazník

Registrován:
14 dub 2017 10:43
Příspěvky:
16
Dobrý den, děkuji za odpověď.

Právě, že mi přijde zbytečné aby zákazník vyplňil ve fakturační adrese znovu jméno a příjmení, když chce fakturu jen na firmu. Telefon mi přijde ve fakturační adrese úplně zbytečný.
Ještě se zeptám jestli nejdou sloučit ty tři pole do jednoho? Jako, že by se sloučilo Jméno, Příjmení a Společnost/Firma do jednoho např. s názvem Jméno/Firma.

Případně to zkusit udělat tou mezerou jak píšete. Můžete prosím napsat kde jí přidat?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - nutnost vyplnit jméno* fakturační adresa
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2017 09:24 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

s podobnými úpravami na míru se můžete obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci věnuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz