Právě je 20 dub 2024 07:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6.1.6 - Po přesunu bílá stránka administrace
PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 12:57 
C4 zákazník

Registrován:
26 zář 2016 12:45
Příspěvky:
2
Dobrý den,
prosím poraďte mi. Zkopírovala jsem celý web a vložila přes FTP na adresu terkydarky.cz elektronický obchod Prestashop 1.6.1.6. Stránky na eshopu se načítají dobře, produkty jsou i s obrázky, sice teda na hlavní stránce se nezobrazily produkty nejnovější ale to se snad donastaví až mi půjde se přihlásit do admin sekce. Po zadání uživatelského jména a hesla se mi zobrazí prázdná stránka, ve výpisu Error logu je chyba:

[Mon Sep 26 12:31:07 2016] [error] [client 176.62.232.5] PHP Fatal error: Class 'ModuleGraphEngine' not found in /data/www/terkydarky.cz/www.terkydarky.cz/modules/graphnvd3/graphnvd3.php on line 31, referer: http://terkydarky.cz/admin9012/index.ph ... nDashboard

Soubor, je úplně stejný jako byl na původním webu, vůbec nevím kde může být chyba. Na řádku 31 je jen složená závorka, nic víc. Zjistila jsem taky, že když jsem na přihlašovací stránce do admin sekce, tak nefunguje ani odkaz na zaslání zapomenutého hesla, vůbec tlačítko nereaguje.

Dívala jsem se na různá fóra a znovu jsem procházela jestli jsem vše správně zkopírovala a upravila, nevidím nějak chybu. Ještě jsem přemýšlela že v nastavení v settings.inc.php je:
define('_MYSQL_ENGINE_', 'InnoDB');
a nevím jestli tam nemá být něco jiného? Prosím poraďte čím by to mohlo být že se do admin sekce nedostanu. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.6 - Po přesunu bílá stránka administrace
PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 13:25 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

podle chybového hlášení nemůže aplikace najít třídu ModuleGraphEngine, takže pravděpodobně došlo k chybě při kopírování/přesunu obsahu na FTP server. Vyzkoušejte znovu překopírovat obsah složky classes. Pokud ani to nepomůže, tak doporučuji znovu zkopírovat kompletní instalaci na FTP server.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.6 - Po přesunu bílá stránka administrace
PříspěvekNapsal: 26 zář 2016 18:33 
C4 zákazník

Registrován:
26 zář 2016 12:45
Příspěvky:
2
Měl jste pravdu, byla špatně nahraná složka classes, přesto jsem raději nahrála celý web znovu. Moc Vám děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.6 - Po přesunu bílá stránka administrace
PříspěvekNapsal: 27 zář 2016 09:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

pro jistotu je vždy nejlepší znovu zkopírovat kompletní instalaci. Jsem rád, že Vám stránky již fungují. Děkuji za potvrzení řešení.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz