Právě je 28 bře 2024 23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6.0.9 - Chybný přepočet měny v detailu produktu
PříspěvekNapsal: 02 bře 2016 21:36 
C4 zákazník

Registrován:
02 lis 2012 15:43
Příspěvky:
30
Dobrý den,
výchozí měnu obchodu (Prestashop 1.6.0.9) mám v Kč. Druhou měnou jsou €. Problém je pouze u produktů, které mají kombinace. V případě nastavení speciální ceny pro € je cena v detailu produktu front-endu nesmyslná. Cena ve výpisu produktů front-endu je správně, také cena v košíku je správně. Ceny v Kč jsou správné. V příloze je obrázek nastavení ceny v administraci.

Když tu chybnou cenu v detailu produktu vynásobím kurzem 25Kč/€, kterou mám nastavenou v admin., tak se rovná správné ceně v detailu produktu a v košíku.

Tady je odkaz na produkt v eshopu http://www.detske-pokoje-harmonia.cz/10 ... egorie?p=2

Už jsem z toho zoufálý, prosím poraďte. Podle mě bude problém někde v kódu Presty.

Díky


Přílohy:
admin.jpg
admin.jpg [ 114.23 KiB | Zobrazeno 1165 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.0.9 - Chybný přepočet měny v detailu produktu
PříspěvekNapsal: 11 bře 2016 10:55 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

jedná se o chybu Vaší starší verze 1.6.0.9. Takže buď proveďte tuto úpravu v souboru themes/default-bootstrap/js/product.js, nebo aplikaci PrestaShop zaktualizujte na nejnovější verzi.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.0.9 - Chybný přepočet měny v detailu produktu
PříspěvekNapsal: 25 bře 2016 10:44 
C4 zákazník

Registrován:
02 lis 2012 15:43
Příspěvky:
30
Dobrý den,
úpravu jsem udělal přesně dle návodu viz příloha (změnil jsem ty řádky s červenými tečkami),
ale opraveno je jen částečně. Výpočet slevy je správně, ale chybná je ta základní cena v € (před slevou). Namísto 31,07€ má být 776,80€.

Správně má být: 776,80€ - 155,30€ = 621,50€
Nyní je: 31,07€ - 155,30€ = -124,23€ viz příloha

Můžete mi prosím poradit?


Přílohy:
Bez názvu-2.jpg
Bez názvu-2.jpg [ 162.71 KiB | Zobrazeno 926 krát ]
Bez názvu-1.jpg
Bez názvu-1.jpg [ 244.52 KiB | Zobrazeno 926 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.0.9 - Chybný přepočet měny v detailu produktu
PříspěvekNapsal: 29 bře 2016 13:22 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

bohužel nemohu Váš problém blíže otestovat, protože používáte starší verzi aplikace, kterou již nemám k dispozici. Ale pro aktuálně poslední verzi aplikace 1.6.1.4 je funkční úprava z tohoto diskuzního fóra. Takže doporučuji provést aktualizaci na poslední verzi aplikace a aplikovat úpravu z oficiálního diskuzního fóra.

Pokud si přejdete chybu odstranit na Vaší starší verzi aplikace, můžete se vyzkoušet obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci věnuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz