Právě je 19 dub 2024 00:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.5 - Nejprodávanější produkty - zobrazení stavu
PříspěvekNapsal: 18 čer 2014 14:59 

Registrován:
03 čer 2014 12:33
Příspěvky:
4
Tak už jsem přišel na to v čem byl problém. Pořád jsem upravoval .tpl soubor v "modules/", ale nevšiml jsem si, že v "themes/šablona/modules" jsou tyto soubory taky.:)

Teď mám ovšem jiný problém. Nebudu zakládat nové téma a zkusím to napsat sem. Chtěl bych přidat informaci o dostupnosti ke každému produktu v tomto výpisu. Zkusil jsem již mnoho variant, ale informace o dostupnosti se nezobrazuje správně. Zkusil jsem použít tento kód:

Kód:
{if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}
               <span class="availability">
                  <strong>Stav: {if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if ($product.quantity > 0)}{$product.available_now}{elseif (isset($product.quantity_all_versions) && $product.quantity_all_versions > 0)}{l s='Product available with different options'}{elseif ($product.allow_oosp)}{$product.available_later}{else}{l s='Out of stock'}{/if}</span>{/if}</strong>
</span>{/if}


ale stránky zobrazí jen "Stav:" a nic víc. Výsledek je vidět na obrázku. Můžete mi prosím někdo poradit? Děkuji!!!


Přílohy:
Snímek obrazovky 2014-06-18 v 14.54.19.png
Snímek obrazovky 2014-06-18 v 14.54.19.png [ 233.21 KiB | Zobrazeno 1367 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.5 - Nejprodávanější produkty - zobrazení stavu
PříspěvekNapsal: 19 čer 2014 12:43 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, pro který je diskuzní fórum určeno. Bohužel není v našich silách řešit i dotazy zákazníků všech ostatních hostingových společností, takže se s dotazem budete muset obrátit na podporu Vašeho hostingu. Pokud se chcete stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu a hosting pro aplikaci PrestaShop, učinit tak můžete zde.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz