Právě je 18 dub 2024 07:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prestashop 1.5 - Kde se nachazi order-configuration.php?
PříspěvekNapsal: 22 led 2013 16:35 

Registrován:
11 led 2013 01:18
Příspěvky:
11
Potreboval jsem naimplementovat jeden track code na moji prestu.

Protoze vlastnim dva eshopy tak jsem zacal prvnim - ten je postaveny na prestashop 1.3
a tam jsem proste nasel v rootu soubor order-configuration.php a na konec tohoto souboru jsem tento kod pripsal. pote jsem napsal do spolecnosti ktera mi trackovaci kod dala a napsali mi ze je vse v poradku.

ALE ted prichazi muj problem kdyz jsem chtel uplne stejnym zpusobem pridat trackovaci kod i na muj druhy eshop vyskytl se problem. protoze muj druhe eshop je postaveny uz na prestashop 1.5 a ten v rootu soubor order-configuration.php ma ale je nejaky prazdny skoro nic v nem neni ale i tak jsem do tohoto souboru zas na konec pridal ten stejny trackovaci kod ale nyni mi spolecnost od ktere trackovaci kod mam napsala ze to nejde :/

Mohl bych se zeptat kde se v prestashop verze 1.5 (presne to je 1.5.2.0) nachazi soubor ktery obsahuje to stejne co obsahuje v prestashop 1.3 v rootu soubor order-configuration.php?
(snazil jsem se to nekde zjistit,docist se toho v dokumentaci ale bohuzel bez uspechu)

Predem dekuji vsem co se pokusi pomoct.

(tento problem jsem take vlozil na oficialni forum v anglictine kam jsem vlozil code samotneho order-configuration.php ve verzi presty 1.3 i 1.5 a vlozil jsem tam na ukazku i ten trackcode tak pokud by to nejak pomohlo davam sem link aby se na to mohlo kdyztak podivat: http://www.prestashop.com/forums/topic/ ... esta-13xx/)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prestashop 1.5 - Kde se nachazi order-configuration.php?
PříspěvekNapsal: 30 led 2013 17:33 

Registrován:
10 úno 2012 14:50
Příspěvky:
21
Odporúčam si nainštalovať program http://www.mythicsoft.com/page.aspx?page=download&type=agentransack dokáže nájsť podľa názvu súbor v adresári
Len si treba stiahnuť shop do PC


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz