Právě je 27 dub 2024 06:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.4.7 - Nelze vytvořit rychlou objednávku
PříspěvekNapsal: 26 úno 2012 21:24 

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
tak to bych si jednu vlepila, to je jediná věc, kterou jsem 2x nezkontrolovala, když jsem mazala přenastavenou objednávku v Prestashopu. Smazala jsem jen sluchátka a č.7 zůstalo...

Z radosti jsem se pokusila udělat objednávku, bohužel se zase objevila stará hláška, takže nic není v pořádku.


Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování
Webová stránka na adrese http://e-karneval.eu/order.php?step=2 provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Další informace o tomto problému.
Chyba 310(net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Proběhlo příliš mnoho přesměrování.


Prastashop jsem si nainstalovala v lednu a když jsem chtěla udělat upgrade na novou verzi, tak to začalo hlásit toto. Upgrade jsem dělala přesně podle návodu Prestashopu krok za krokem. Po dvou dnech jsem to vzdala a doufala, že když všechno smažu a nainstaluji novou verzi, že bude vše v pořádku. Bylo to samé s touto hláškou, ale po několika hodinách mazání a nahrávání jsem uspěla. Mazala jsem a přeinstalovala i v administraci.

Tak a teď tohle, že se nemůže nic objednat, tak to mne už dostalo...

Chyba je jak v Googlu, tak Exploreru. Cookies mažu obden, povolit cookies třetím stranám, tak to neumím, na to jsem nepřišla jak se dělá.
Prosím, můžete mi nějak pomoc?

Děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Změna obrázku telefonů na úvodní stránce
PříspěvekNapsal: 27 úno 2012 17:28 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Zkouším vytvořit objednávky v Mozille 10.0.2 a v Exploreru 8.0.60001 - obojí úspěšně. Vytvořil jsem si k tomu nového uživatele, objednávku "jako návštěvník" jsem netestoval.
Promažte v obou prohlížečích všechny dočasné souboru internetu (data i cookies). Případně vyzkoušejte jiný počítač. Nemůže být Váš počítač zavirovaný?

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Změna obrázku telefonů na úvodní stránce
PříspěvekNapsal: 27 úno 2012 23:44 

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
tak po dlouhých pokusech už mi jde udělat objednávka, ale jen jako registrovaná osoba, jak v Googlu tak ve Exploreru. Objednávku jako náštěvník se mi nepodařilo udělat.
Píše to hlášky - musíte vyplnit jméno, nebo se mi tam plete moje heslo - admin, i když se vydávám za někoho jiného a nebo to hodí hlášku ,,smyčka,,.

Na druhém počítači, na kterém nikdy nebyla Presta, tak tam jsem skončila po vyplnění adresy a na tlačítku - pokračovat..... pokračovalo se asi 30 minut a pak jsem počítač vypnula. Čekat déle nemělo smysl.

Ještě jsem poprosila bratra a kamarádku o objednání bez registrace. Bratr má prohlížeč Explorer a kamarádka E xplorer a Googla, vyzkoušela objednávku postupně na obou.
Výsledek byl stejný. Nic si nedalo objednat a hlášky měli - neexistující email, není vyplněné jméno (samozřejmě, že vše bylo v pořádku), no a na konec, že web neexistuje.


Když jsem nainstalova v lednu první Prestu, tak byly objednávky v pořádku, tam nebyl žádný rozdíl, jestli byl zákazník zaregistrovaný nebo ne. Vše klapalo jak má.

Zavirovaný počítač, snad nemám, aspoň antivirivý program pouštím na celkové vyčištění každý den, co Presta nejde. A počítač promazávám tak 6x denně.....

Zatím děkuji
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Změna obrázku telefonů na úvodní stránce
PříspěvekNapsal: 28 úno 2012 10:26 

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
teď jsem si uvědomila ještě jednu věc, že já mám nastaveno 5 druhů dopravy, ale při objednání se ukazovaly jen dva. To jsem měla nastavené ve staré verzi Presty.

Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Změna obrázku telefonů na úvodní stránce
PříspěvekNapsal: 28 úno 2012 15:33 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Zdá se, že jsem našel řešení. Protože na mojí instalaci se problém neprojevil, provedl jsem potřebnou úpravu kódu přímo ve Vaší instalaci a "návštěvnickou" objednávku se mi podařilo provést.
Prosím, otestujte objednávání také. Děkuji.

Pokud by se s tímto problémem setkal i někdo další, řešením je otevřít soubor controllers/OrderController.php, najít řádek č. 110
Kód:
$this->_assignAddress();
a "zapoznámkovat" jej vložením // na jeho začátek (případně je možné ho zcela smazat).

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.4.7 - Nelze vytvořit rychlou objednávku
PříspěvekNapsal: 28 úno 2012 19:00 

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Hurá !!! Hurá!!!
Děkuji moc, moc a moc za opravu.Už všechno jede, už se dá objednávat bez potíží. Bohužel, už řeším další problém. Prosím, vás je v tomhle nastavení Presty Modul na hotovostní platbu? Já ho nemohu nikde najít. Dobírku jsem našla hned, ale tenhle modul ne a ne.
Děkuji za odpověď
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.4.7 - Nelze vytvořit rychlou objednávku
PříspěvekNapsal: 29 úno 2012 14:12 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pokud spolu dotazy nesouvisí, zakládejte pro ně prosím nová témata. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele. Stejný dotaz se již na fóru řešil v diskuzním tématu PrestaShop 1.4.4.0 final - Platba v hotovosti.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz