Právě je 25 dub 2024 03:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.4.3 - Informace o posledním kusu se nezobrazuje
PříspěvekNapsal: 24 črc 2011 19:43 

Registrován:
06 pro 2010 15:33
Příspěvky:
17
Dobrý den,

chci se zeptat, mám čistou instalaci verze 1.4.3 a chci, aby se zobrazilo upozornění u výrobku, když je dostupný např. poslední kus. I když mám nastaveno, že se toto má zobrazit při počtu nižším než 2, tak upozornění u produktu není zobrazeno. Nefunguje ani zadání množství 1 nebo vyšší jak 2. Zdá se, že to není vlivem šablony. Má někdo stejný problém?

Díky za pomoc

_________________
Jiří Kysela
www.modely-auticka.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.4.3 - Informace o posledním kusu se nezobrazuje
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 21:21 

Registrován:
20 črc 2011 12:16
Příspěvky:
31
Dobrý den,
dneska jsem to intenzivně testoval a bohužel musím říct, že se u mě tento problém nezobrazil. V čisté nové instalaci Prestashopu 1.4.3 vše funguje tak, jak má. (Když třeba zvýším hranici pro zobrazení "Upozornění: poslední kus skladem!" na 3000, u všech testovacích druhů (iPody, MacBooky a všechno ostatní, co se tam nahraje jako ukázka) se tato hláška začne zobrazovat.

Narazil jsem ale na jinou chybu, která by mohla mít za následek Váš problém. Pokud v administračním rozhraní najedete na úpravu zboží (Catalog -> Zboží v této kategorii -> Přidat nové zboží) a zde v oddělení dopravy přepnete výběz z "Standardní: Zakázat objednávky (Nastaveno v Předvolbách)" na něco jiného, třeba na "Povolit objednávky", tak se "Upozornění: poslední kus skladem!" přestane zobrazovat. A to platí i v případě, kdy v administračním rozhraní v kategorii Preferences -> Products změní položku "Povolit objednání zboží, které není na skladě" z Ne na Ano.

Neupravoval jste náhodou toto nastavení? Pokud ne, mohl byste sem zaslat adresu webu, na kterém se vám zobrazuje popsaný problém.

Jinak, zobrazení toho upozornění je řešeno pomocí kódu:
Kód:
<p class="warning_inline" id="last_quantities"{if ($product->quantity > $last_qties OR $product->quantity <= 0) OR $allow_oosp OR !$product->available_for_order OR $PS_CATALOG_MODE} style="display: none;"{/if} >{l s='Warning: Last items in stock!'}</p>

V souboru product.tpl ve složce /themes/<nazev-vasi-sablony>/, v případě nutnosti je vždycky možné upravit tento PHP kód tzv. "natvrdo."


Přílohy:
Poznámka: Přepínátko u zboží v oddělení dopravy
PrestashopDopravaUZbozi.png
PrestashopDopravaUZbozi.png [ 18.54 KiB | Zobrazeno 2249 krát ]

_________________
Jakub Fišer
Webhosting C4
http://www.c4.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.4.3 - Informace o posledním kusu se nezobrazuje
PříspěvekNapsal: 26 črc 2011 12:08 

Registrován:
06 pro 2010 15:33
Příspěvky:
17
Dobrý den,

děkuji za informace. Nastavení ohledně produktů jsem měnil, standardně mám že zboží lze objednat, a lze také objednat i zboží, které není skladem. Ve chvíli, kdy jsem změnil nastavení povolení objednávání zboží, které není skladem z ANO na NE, tak se upozornění na poslední kusy ihned zobrazilo. Takže se nejedná o chybu, ale vlastnost :) Takže tvrdou úpravu kódu jsem nemusel použít.

Děkuji za pomoc, přeji hezký den.
JK

_________________
Jiří Kysela
www.modely-auticka.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.4.3 - Informace o posledním kusu se nezobrazuje
PříspěvekNapsal: 18 črc 2012 11:26 

Registrován:
04 lis 2010 16:42
Příspěvky:
18
Zdar,
máš zapnuto, že lze objednávat i když zboží není skladem..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz