Právě je 19 dub 2024 01:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OpenCart - Nelze upravit objednávku - nedostatečná oprávnění
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 01:51 
C4 zákazník

Registrován:
09 pro 2014 01:35
Příspěvky:
2
Dobrý den,

nevíte co by mohl být za problém? Když chci editovat objednávku, tak mi neustále vyskakuje, že je problém s právy. Vytvořil jsem i novou skupinu, kde jsem dal nového administrátora. Zakliknul jsem všechna práva všude a poté se odhlásil a zase přihlásil. Bohužel stále nemohu editovat objednávku...

Nevíte kde je problém? V příloze posílám, jak to asi vypadá.

Jedná se sice o krkolomnou chybu, kde jsou i tágy HTML, ale píše to, že nemám přístup...


Přílohy:
ScreenHunter_2.jpg
ScreenHunter_2.jpg [ 89.06 KiB | Zobrazeno 3132 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Nelze upravit objednávku - nedostatečná oprávnění
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 17:04 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a jakou verzi aplikace OpenCart používáte? Editaci objednávek jsem otestoval v nejnovější verzi a k žádnému problému nedochází. Pokud používáte starší verzi aplikace, tak Vám doporučuji provést aktualizaci aplikace na novější.
Funkčnost editace objednávek jsem také otestoval v instalačním balíčku, který je dostupný na stránce Návody pro C4 a také bez problému funguje.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Nelze upravit objednávku - nedostatečná oprávnění
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 20:13 
C4 zákazník

Registrován:
09 pro 2014 01:35
Příspěvky:
2
Jedná se o opencart 1.5.6. No v tom je ten problém. V systému byly dělané úpravy napevno a pokud bych ho aktualizoval, tak by přestalo vše fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Nelze upravit objednávku - nedostatečná oprávnění
PříspěvekNapsal: 10 pro 2014 17:19 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

je možné, že problém je právě v tom, že jste ve zdrojovém kódu aplikace OpenCart prováděl nestandardní úpravy. Také jsem si všiml toho, že přihlašovací stránku pro správce obchodu máte také upravenou, máte tam přidané "rychlé menu", kde jsou chyby zobrazené již v odkazech, například <b>Notice</b>:Undefined variable: product in<b>/data/www/domena/www.domena.cz/vqmod/vqcache/vq2-admin_view_template_common_header.tpl</b>on line<b>384</b>.

Doporučuji Vám podívat se do Error logu stránek za posledních pár hodin (dole v administračním systému Vaší domény), z něj by mělo být jasné, o jaký problém se jedná.

Pokud na úpravy nemáte znalosti, můžete se obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok OpenCart partneři), který se aplikaci OpenCart věnuje.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Nelze upravit objednávku - nedostatečná oprávnění
PříspěvekNapsal: 15 úno 2015 22:03 

Registrován:
20 zář 2013 23:02
Příspěvky:
8
a nebo jít v administraci do:
Systém----Uživatelé---Uživatelské skupiny---- vybrat Top Administrator a pod "okýnkem" Změnit přístupová práva, stisknout Vybrat vše a pak nahoře Uložit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
OpenCart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz