Právě je 23 dub 2024 16:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 12 črc 2013 16:21 

Registrován:
12 črc 2013 16:12
Příspěvky:
4
Dobry den,

Budu Vam moc vdecny jestli mi poradite s jednim problemem. Nainstaloval jsem galerii NextGen, fungovalo to v poradku, nehlede na miniatury, ale da se je vytvaret i rucne, tak ze to neni zas takovy problem, ale v jedne galerii se mi zacali spatne zobrazovat nahledy obrazku, ze napr. prvni a druhy radek budou v poradku, a v tretim bude jen 1 fotka, a potom ve ctvrtem radku to bude zas v poradku. Snazil jsem se vyhledat reseni na netu, vyzkousel jsem toho hodne, v nazvech pouzivam jen anglicka pismenka a cislice, fotky jsou max 1200px, adresar ma opravneni 775, nazev adresare je taky v poradku, i kdyby to vypisovani s tim nemelo byt nejak spojene. Nenapada Vas cim by to mohlo byt? Problem se objevil zde: http://www.event-4u.com/portfolio/prizn ... a92f7f883d (a jo, jsme na C4). Prosim o radu. :) Predem dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 16 črc 2013 11:17 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

stránku, kterou jste uvedl, si mohou zobrazit pouze uživatelé s patřičnými právy. Takže na ní bohužel nic nevidím. Již se Vám podařilo problém vyřešit?

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 00:16 

Registrován:
12 črc 2013 16:12
Příspěvky:
4
Nepodarilo, bohuzel. Vy jste moje posledni nadeje odstranit tento nesmysl ze stranek. :D
Posilam jiný odkaz http://www.event-4u.com/portfolio/priznanie-v-lyubvi-2/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 14:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

problém pravděpodobně způsobuje odlišná velikost jednotlivých obrázků. Většina náhledů má rozměr 100 x 75 px, ale některé mají velikost 100 x 74 px (např. obrázky a4, a5, a10, a13 atd.). Takže vyzkoušejte náhledy znovu přegenerovat. V administraci aplikace WordPress přejděte do sekce Galerie - Správa galerií a vstupte do problémové galerie. V seznamu zaškrtněte sloupec ID (tím označíte všechny obrázky), v rozbalovacím menu Hromadná akce vyberte volbu Vytvořit nové náhledy a klikněte na tlačítko Použít. Ve formuláři ponechte přednastavené hodnoty (100 x 75 a zaškrtnutou volbu Nastavit pevný rozměr) a klikněte na tlačítko OK. Po vygenerování náhledů zkontrolujte zobrazení galerie. Stejným způsobem přegenerujte i obrázky v dalších problémových galeriích.

A ještě se podívejte do sekce Galerie - Nastavení - Náhledy, jestli máte zaškrtnutou volbu Nastavit pevný rozměr. Pokud tato volba není aktivní, tak by se při přidávání nových obrázků problém opakoval.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 14:40 

Registrován:
12 črc 2013 16:12
Příspěvky:
4
Todle vsechno uz jsem delal spoustu krat. A jelikoz generovani nahledu mi nefunguje spravne, musim je generovat u kazdeho obrazku rucne (nevim cim to je), tak mi to ani nepomohlo. Tento krat jsem zmenil velikost spatnych nahledu ze 74 na 75 rucne na pocitaci, hodil jsem je na web, a nic se nezmenilo. Ted je tam spravna velikost, ale stejny problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 16:08 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

nahráním stejné velikosti obrázků náhledů na FTP server nic nevyřešíte. Obrázek má sice velikost 100 x 75 px, ale ve zdrojovém kódu je nastavená velikost 100 x 74 px. Proto k žádné změně nedošlo. Generování náhledů obrázků by mělo bez problémů fungovat. Pošlete mi na emailovou adresu forum@c4.cz přihlašovací údaje do administrace aplikace WordPress, otestuji problém přímo na Vaší instalaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NextGen Gallery - Nesprávné zobrazení náhledů obrázků
PříspěvekNapsal: 17 črc 2013 17:01 

Registrován:
12 črc 2013 16:12
Příspěvky:
4
Ok. Je to tam. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
NextGEN Gallery Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz