Právě je 28 bře 2024 12:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NexGen Gallery po instalaci nikde není
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2011 08:55 

Registrován:
08 úno 2011 19:08
Příspěvky:
4
Po nainstalování a aktivaci NexGen Gallery tato nikde není. Natáhl jsem fotky do galerie i do alba ale na stránce WordPressu nic není !
Mila


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NexGen Gallery po instalaci nikde není
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2011 12:04 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

do editoru TinyMCE Vám přibylo tlačítko pro NextGen Gallery, pomocí kterého můžete přidávat obrázky (galerie, alba) do obsahu. Takže si stačí vytvořit nějakou stránku a do ní (pomocí tlačítka) vložit, co potřebujete.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NexGen Gallery po instalaci nikde není
PříspěvekNapsal: 08 kvě 2011 10:19 

Registrován:
08 úno 2011 19:08
Příspěvky:
4
Dobrý den.
Díky za radu ale žádný "editor TinyMCE " jsem nenašel,max.nástěnku,kde je uvedena NexGen Gallery.
V návodu taky mohlo být uvedeno že se media musí natáhnout do nějaké stránky ale díky.
Ovšem dostat něco na nějakou stránku je porod. Myslel jsem že Word Press bude uživatelsky přívětivější.
To jsou určitě různé blogy kde to jde udělat t samé mnohem líp.
Ten kdo vidí nemá s PC nějaké zkušenosti tak nemá šanci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NexGen Gallery po instalaci nikde není
PříspěvekNapsal: 09 kvě 2011 10:47 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

milkub píše:
Díky za radu ale žádný "editor TinyMCE " jsem nenašel,max.nástěnku,kde je uvedena NexGen Gallery.

TinyMCE je editor, který ulehčuje uživatelům vytvářet obsah (změna fontů, seznam, zarovnání atd.). Takže např. když si dáte ve WordPressu vytvořit novou stránku, zobrazí se Vám pro psaní obsahu stránky.
milkub píše:
V návodu taky mohlo být uvedeno že se media musí natáhnout do nějaké stránky ale díky.

V návodu je uvedeno "Přidání obrázků do obsahu je jednoduché, do editoru TinyMCE se vám automaticky nainstalovalo tlačítko, pomocí kterého můžete vkládat obrázky do stránek.".
milkub píše:
Ovšem dostat něco na nějakou stránku je porod. Myslel jsem že Word Press bude uživatelsky přívětivější. To jsou určitě různé blogy kde to jde udělat t samé mnohem líp. Ten kdo vidí nemá s PC nějaké zkušenosti tak nemá šanci.

Můžete vyzkoušet i jiný redakční systém, všechny jsou zdarma. Ale pokud Vám přidání obsahu z galerie pomocí tlačítka přijde jako porod, nevím jestli Vám bude nějaký vyhovovat. WordPress opravdu patří mezi uživatelsky nejpřívětivější aplikace. Pro uživatele, kteří nemají s PC žádné zkušenosti, to samozřejmě může být problém, v tom případě doporučuji nechat si stránky od někoho udělat. Nebo si stačí k redakčnímu systému pořídit literaturu, která Vám práci určitě usnadní. Pokud víte o nějaké aplikaci, která je dostupná zdarma a můžeme ji přidat do návodů, stačí napsat.
Příloha:
nextgengall_tinymce.jpg
nextgengall_tinymce.jpg [ 290.91 KiB | Zobrazeno 5341 krát ]

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
NextGEN Gallery Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz