Právě je 19 dub 2024 12:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kvalita podpory C4
PříspěvekNapsal: 18 čer 2015 08:12 
C4 zákazník

Registrován:
18 čer 2015 08:04
Příspěvky:
5
Zdravím všechny,
rád bych se zeptal jestli to přijde jenom mně, že kvalita technické podpory C4 jde razantně dolů. Ať už formou komunikace, tak i obsahem. Mám u C4 některé domény skoro deset let, ale co se podpory týká, prakticky nevidím rozdíl mezi freehostingem a tímto. Špatná informovanost o aktualizacích, podpora si ani nepřečte dotaz a automaticky odpoví že problém bude ve scriptech apod... Nějak mne tohle přestává bavit, tak jsem zvědavý jak jsou na tom ostatní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvalita podpory C4
PříspěvekNapsal: 18 čer 2015 13:23 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
29 čer 2009 21:24
Příspěvky:
35
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí mě, že to takto cítíte, protože se snažíme, aby byla podpora stále na stejné úrovni. Zda se nám to daří, je myslím vidět i ve zdejším fóru. Nicméně je pravda, že nemáme kapacity na to, abychom hledali chyby v zákaznických skriptech, takže každého uspokojit nedokážeme.

Prošel jsem si e-mailovou komunikaci s Vámi a skutečně kolega před týdnem přehlédl část Vaší žádosti, ale následně uznal svoji chybu a obratem to opravil.

Pokud budete příště nespokojený s konkrétní odpovědí naší podpory, napište mi, prosím, na chysky@c4.cz. Věřím, že najdeme řešení, abyste byl spokojen.

_________________
Jan Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvalita podpory C4
PříspěvekNapsal: 18 čer 2015 13:34 
C4 zákazník

Registrován:
18 čer 2015 08:04
Příspěvky:
5
Já děkuji za odpověď! Popravdě, hledání chyb v uživatelských scriptech bych ani nečekal a je zcela logické že toto neprovádíte. Nicméně, např. zcela stejný problém s "nečtením" dotazu jsem řešil cca před rokem a zjevně se nic nezměnilo, tehdy mne navíc i dost zvedl styl kominukace který je nyní lepší, to je pravda. I proto mne zajímal a zajímá názor ostatních. Stejně tak bych ocenil kdyby byly zasílány informace o updatu serveru, než jsem kontaktoval TP tak jsem samozřejmě strávil zbytečný čas hledáním ve scriptech. V aktualitách jsem tuto informaci nenašel, pokud je tato informace jinde, prosím o nakopnutí, příště se samozřejmě podívám primárně tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvalita podpory C4
PříspěvekNapsal: 18 čer 2015 13:59 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
29 čer 2009 21:24
Příspěvky:
35
Dobrý den,

minoritní aktualizace na vědomí nedáváme. Nicméně dohodl jsem se s kolegou, že při další aktualizaci přidáme na stránku http://www.webhosting-c4.cz/konfigurace-serveru pod aktuální verzi PHP informaci typu "(aktualizováno dd.mm.rrrr)", aby bylo zřejmé, kdy aktualizace na tuto verzi proběhla.

_________________
Jan Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Ostatní Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz