Právě je 20 dub 2024 01:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla - kurzy měn
PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 12:33 

Registrován:
21 pro 2010 18:42
Příspěvky:
57
Dobrý den,
děkuju za rady s přenesením Joomly na jinej webhosting!Ještě bych měl menší dotaz nevěděl sem kam ho zařadit.Chtel bych na stránky dát kurzovní lístek CNB.Mohl by me někdo poradit konkrétní komponentu nebo modul který máte vyzkoušený.Děkuju moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - kurzy měn
PříspěvekNapsal: 30 pro 2010 13:10 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
248
Dobrý den,

zobrazování aktuálních kurzů měn můžete implementovat pomocí iframe, návod najdete na adrese http://data.kurzy.cz/html-kody-web-stranky-kurzy-men-cnb.htm , kde si můžete zároveň zvolit konkrétní zobrazované hodnoty.

_________________
Antonín Bohunský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - kurzy měn
PříspěvekNapsal: 03 led 2011 14:16 

Registrován:
21 pro 2010 18:42
Příspěvky:
57
Děkuju moc za odpověd.
To je přesně to co jsem myslel.Jenom bych se chtěl ještě zeptat, kam to vložit.Myslel jsem, že to vložím do nějakého modulu a bude to fungovat. Pomocí iframe to je nějaká komponenta?Omlouvám se jestli se ptám hloupě.A jěště jedna drobnost.Stránky se mi zobrazují v každém prohlížeči jinak jde to nějak ovlivnit?Administrátora joomly mám spuštěného / nebo pracuji v Firefoxu. Explorer mi stránky zobrazuje rozházeně nebo některé články vůbec. Jestli mi můžete poradit.Děkuju moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - kurzy měn
PříspěvekNapsal: 03 led 2011 16:43 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

number23 píše:
To je přesně to co jsem myslel.Jenom bych se chtěl ještě zeptat, kam to vložit.Myslel jsem, že to vložím do nějakého modulu a bude to fungovat. Pomocí iframe to je nějaká komponenta?Omlouvám se jestli se ptám hloupě.

Kód s kurzy vložíte následovně:
  1. V administraci aplikace Joomla přejděte do sekce Rozšíření - Správce modulů a stiskněte tlačítko Nový.
  2. V seznamu klikněte na Vlastní HTML.
  3. Na stránce si nastavte titulek, pozici a další vlastnosti modulu a do pole Uživatelský výstup vložte vygenerovaný kód s kurzy. Před vkládáním kódu si pro jistotu tlačítkem [show/hide] vypněte WYSIWYG editor.
  4. Nyní stačí nastavení uložit.

Po uložení naleznete vytvořený modul ve Správci modulů, kde můžete jeho nastavení upravovat.

number23 píše:
A jěště jedna drobnost.Stránky se mi zobrazují v každém prohlížeči jinak jde to nějak ovlivnit?Administrátora joomly mám spuštěného / nebo pracuji v Firefoxu. Explorer mi stránky zobrazuje rozházeně nebo některé články vůbec. Jestli mi můžete poradit.

Problém bude zřejmě v použité šabloně a její validaci pro internetové prohlížeče. Vyzkoušejte, jestli se chyba opakuje i v nějaké standardní šabloně, třeba rhuk_milkyway. Tím si ověříte, že se jedná o chybu dané šablony.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - kurzy měn
PříspěvekNapsal: 03 led 2011 17:15 

Registrován:
21 pro 2010 18:42
Příspěvky:
57
Děkuju mockrát.
Dělal jsem to stejně, předtím než jste mi pomohl. Jenomže jsem nekliknul na [show/hide] a nešlo mi to tam nakopírovat (ten html kod),Když jsem to zkoušel přes World tak se mi v modulu na stránce objevil celý kod.Tak jsem myslel , že to celé dělám špatně.A dělá se to úplně jinak.
Ještě jednou moc děkuji

Ps
Myslím ,že za chvilku budu mít zase nějaký problém.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz