Právě je 24 dub 2024 03:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla - Instalace - Problém s databází
PříspěvekNapsal: 14 bře 2011 14:57 

Registrován:
14 bře 2011 14:48
Příspěvky:
1
během instalace, hned po zadání informací k databázi v kroku 4 a přechodu na krok 5
se vypíše v prohlížeči
Kód:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`
v Čem mám chybu ?
děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - instalace-problém s databází
PříspěvekNapsal: 14 bře 2011 15:46 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

zřejmě aplikaci Joomla neinstalujete na Webhosting C4, kde se takové problémy nevyskytují. Problém bude asi ve verzi MySQL databáze, s dotazem se prosím obraťte na podporu Vašeho hostingu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - instalace-problém s databází
PříspěvekNapsal: 16 črc 2012 21:11 

Registrován:
16 črc 2012 20:48
Příspěvky:
2
Dobrý den, mám o malinko jiný problém, ve stejném kroku se mi zobrazí:
Nemohu se připojit k databázi. Konektor vrátil číslo: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
prosím o pomoc, díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - instalace-problém s databází
PříspěvekNapsal: 16 črc 2012 21:41 

Registrován:
16 črc 2012 20:48
Příspěvky:
2
tak nějak jsem to dal do kupy, ale další zádrhel, databázi jsem vytvořil už před měsíci, ale píše mi to: Při vytváření databáze kunzbaucz001 se vyskytla chyba.
Uživatel nemá dostatečná práva k vytvoření databáze. Požadovaná databáze musí být vytvořena ručně, ještě před instalací Joomly!.
Access denied for user 'kunzbaucz001'@'%' to database 'kunzbaucz001' SQL=CREATE DATABASE `kunzbaucz001` CHARACTER SET `utf8`


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - instalace-problém s databází
PříspěvekNapsal: 18 črc 2012 15:51 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

zřejmě zadáváte špatné údaje. Pokud máte stránky umístěné na Webhostingu C4, tak mi na emailovou adresu forum@c4.cz pošlete přihlašovací údaje k databázi, které zadáváte při instalaci aplikace, a adresu Vašich stránek.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz