Právě je 25 dub 2024 06:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla - Hromadný mail z Frontendu
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011 11:31 

Registrován:
29 dub 2011 11:37
Příspěvky:
22
Hezký den,
existuje nějaká komponenta nebo modul pro hromadné odesílání e-mailu přímo z frontendu? Jedná se mi o to, aby mohl registrovaný uživatel stránek odeslat mail všem dalším registrovaným či skupině uživatelů a aby nemusel do administrace webu. Pardon, jsem "Joomlové ucho"... Díky, Radim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Hromadný mail z Frontendu
PříspěvekNapsal: 03 srp 2011 12:30 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pro Joomlu existuje spousta rozšíření, které umožňují posílání emailů z Frontendu. Můžete vyzkoušet například tyto:


Na další se můžete podívat v sekci s rozšířeními na adrese http://extensions.joomla.org/extensions ... tion-lists.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Hromadný mail z Frontendu
PříspěvekNapsal: 04 srp 2011 10:39 

Registrován:
29 dub 2011 11:37
Příspěvky:
22
Díky za tip. Ale problém. Podle Joomly proběhla instalace komponenty HecMailing uspěšně. Nicméně při pokusu o zavedení novéjo kontaktu či skupiny mi to vypisuje:

Notice: Trying to get property of non-object in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.php on line 746
Notice: Undefined property: TableContact::$ordering in C:\wamp\www\cvicak\libraries\joomla\html\html\list.php on line 125
Notice: Undefined property: TableContact::$params in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.php on line 756
Notice: Undefined variable: row in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.html.php on line 845
Notice: Trying to get property of non-object in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.html.php on line 845
Id:
Notice: Trying to get property of non-object in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.html.php on line 857
Notice: Trying to get property of non-object in C:\wamp\www\cvicak\administrator\components\com_hecmailing\admin.hecmailing.html.php on line 863

Qvarnis Mass Mail by chodil pravděpodobně bez problémů, ale jak jsem pochopil bohužel neumožňuje rozdělit uživatele do skupin, což je pro mne na závadu...

Stránky mám zatím na localhostu (mysql 5.1.36, PHP 5.3.0), čekám na zpřístupnění mysql na C4 (www.kk-domazlice.cz). Díky, Radim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Hromadný mail z Frontendu
PříspěvekNapsal: 04 srp 2011 11:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

testoval jsem HecMailing a funguje bez problémů. Takže bude problém někde na Vaší lokální instalaci. Navíc HecMailing umožňuje vytváření skupin, log mailů a přílohy (plus další nastavení v administraci). Qvarnis Mass Mail umí pouze poslat mail všem registrovaným uživatelům (bez příloh atd.).

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Hromadný mail z Frontendu
PříspěvekNapsal: 04 srp 2011 11:28 

Registrován:
29 dub 2011 11:37
Příspěvky:
22
Díky, budu si s tím hrát, až budu mít stránky na Vašem hostingu. Radim


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz