Právě je 19 dub 2024 23:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla - Adsmanager chyba po instalaci češtiny
PříspěvekNapsal: 13 čer 2011 14:06 

Registrován:
21 pro 2010 18:42
Příspěvky:
57
Dobrý den,
mohli by jste mi poradit s touto chybou. Po naistalovaní Adsmanageru se mi pak v prohlížeči v náhledu zobrazí tato chyba.Nevím proč Adsmanager předtím normálně jel.Ale poté co jsem tam dal češtinu tak mi pořád ukazeje jeno toto.Když ho dám implicitně nebo když ho dám jen pod nějaké menu.
Warning: AdsmanagerModelField::require_once() [function.require-once]: Unable to access /var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/images/com_adsmanager/plugins//cs_CZ-20110209/plug.php in /var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/administrator/components/com_adsmanager/models/field.php on line 283

Warning: AdsmanagerModelField::require_once(/var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/images/com_adsmanager/plugins//cs_CZ-20110209/plug.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/administrator/components/com_adsmanager/models/field.php on line 283

Fatal error: AdsmanagerModelField::require_once() [function.require]: Failed opening required '/var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/images/com_adsmanager/plugins//cs_CZ-20110209/plug.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/administrator/components/com_adsmanager/models/field.php on line 283

Děkuju za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Adsmanager chyba po instalaci češtiny
PříspěvekNapsal: 14 čer 2011 10:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

komponenta nemůže najít soubor /var/www/web5/nakupuju.cz/nakupuju.cz/obili/images/com_adsmanager/plugins//cs_CZ-20110209/plug.php. Ověřte existenci souboru na serveru.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - Adsmanager chyba po instalaci češtiny
PříspěvekNapsal: 16 čer 2011 10:22 

Registrován:
21 pro 2010 18:42
Příspěvky:
57
Dobrý den,
děkuji za rada.Měl jste pravdu, soubor tam nebyl. Asi jsem to spatne naistaloval.Vyřešil jsem to odinstalování a smazáním všeho co bylo s Adsmanagerem spojeno.A poté jsem to znuvu naistaloval.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz