Právě je 25 dub 2024 23:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla 3.4.4 - Po aktualizaci na 3.6.5 nemožno administrovat
PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 15:23 
C4 zákazník

Registrován:
05 úno 2019 14:53
Příspěvky:
1
Dobrý den,
mám u Vás hosting
http://www.jagadesign.cz
snažil jsem se aktualizovat joomlu (mám 3.4.4 a aktualizoval jsem na (nabízenou v joomle) 3.6.5

po aktualizaci se trochu rozsypal web (ale to bylo zřejmě tím, že tam nějaké doplňky potřebovali aktualizovat (galerie)), ale hlavně jsem se vůbec nemohl přihlásit. Nenabízelo mi to možnost zapsat někam heslo. Prostor prohlížeče byl celý modrý, v levém horním rohu jakési ozubené kolečko nastavení, ale nikam se to neprokliklo, v pravém horním rohu panáček, ale také se nikam neproklikl, zkrátka jsem se nemohl dostat do administrace.
Na liště záložky byla vypsána CHYBA 0.
Snažil jsem se to vyčíst v nápovědách, ale podle mého přechod z 3.4.4 na 3.6.5 by neměl dělat problém a taktéž myslím, že hodnoty verzí na PHP 5.4.45 jsou dostatečné.
Nevíte, kde tedy nastala chyba? Byl to jen nějaký nelogický problém během procesu a mám to zkusit znovu, nebo dělám někde chybu.

Celé stránky se mi podařilo obnovit z Vaší zálohy, takže nyní vše funguje dobře a do administrace se mohu přihlásit bez problémů. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 3.4.4 - Po aktualizaci na 3.6.5 nemožno administrovat
PříspěvekNapsal: 06 úno 2019 12:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pravděpodobně se bude jednat o stejný problém, který se řešil v tématu Joomla - Po aktualizaci chyba There is no suitable CSPRNG ... Takže si podle návodu pro web zaktivujte knihovnu OpenSSL. Respektive si zaktivujte všechny knihovny, které doporučujeme pro bezproblémový chod aplikace - viz "Joomla 3 - Instalace a čeština > odstavec Další nastavení"". A také doporučuji web přesunout na server s novější verzí PHP (viz Změna verze PHP), ale to můžete klidně až po aktualizaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz