Právě je 19 dub 2024 22:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla 1.6 - Problém s načtením Flash animace
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 18:17 

Registrován:
23 úno 2012 17:53
Příspěvky:
2
Zdravím,
potýkám se s problémem načtení animace v headeru Joomly. Animace funguje do chvíle, než zapnu mod_rewrite a SEF, které chci používat. V jedné chvíli se mi podařilo zprovoznit animaci i při zapnutých módech, avšak po otevření článku v programu se animance opět nanačetla. Dále ať uvedu jakkoukoliv cestu k .swf souboru Joomla jej nenačte. Animace funguje pouze v případě, že swf soubor je nakopírován do rootu webu, což je samo o sobě dosti divné.

Vysvětlení:
cesta: /templates/divadlo_sud/flash/header_final.swf (animace nefunguje)
- nakopíruji soubor do rootu webu => animace funguje.

Cesta k souboru je na 100% správně, pokud ji zadám do prohlížeče animace se mi v pořádku načte, tudíž bude někde problém v Joomle. Nesetkal jste se s tím někdo?

web: http://www.divadlo-sud.cz
cesta k animaci http://www.divadlo-sud.cz/templates/div ... _final.swf

Je mi jasné, že SEF adresy přepisuje a opravuje je do jiného tvaru, ale v tomto případě nechápu proč na všech odkazech kromě programu daná animace nefunguje. Dále mi není jasné, proč funguje když je v kořenu webu a odkaz přitom vede do úplně jiné složky a naopak nefunguje, když v kořenu webu není a cesta vede přesně k souboru.

Děkuji za jakkoukoliv pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - 1.6 problém s načtením Flash animace
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 18:23 

Registrován:
23 úno 2012 17:53
Příspěvky:
2
Zdravím,
potýkám se s problémem načtení animace v headeru Joomly. Animace funguje do chvíle, než zapnu mod_rewrite a SEF, které chci používat. V jedné chvíli se mi podařilo zprovoznit animaci i při zapnutých módech, avšak po otevření článku v programu se animance opět nanačetla. Dále ať uvedu jakkoukoliv cestu k .swf souboru Joomla jej nenačte. Animace funguje pouze v případě, že swf soubor je nakopírován do rootu webu, což je samo o sobě dosti divné.

Vysvětlení:
cesta: /templates/divadlo_sud/flash/header_final.swf (animace nefunguje)
- nakopíruji soubor do rootu webu => animace funguje.

Cesta k souboru je na 100% správně, pokud ji zadám do prohlížeče animace se mi v pořádku načte, tudíž bude někde problém v Joomle. Nesetkal jste se s tím někdo?

web: http://www.divadlo-sud.cz
cesta k animaci http://www.divadlo-sud.cz/templates/div ... _final.swf

Je mi jasné, že SEF adresy přepisuje a opravuje je do jiného tvaru, ale v tomto případě nechápu proč na všech odkazech kromě programu daná animace nefunguje. Dále mi není jasné, proč funguje když je v kořenu webu a odkaz přitom vede do úplně jiné složky a naopak nefunguje, když v kořenu webu není a cesta vede přesně k souboru.

Děkuji za jakkoukoliv pomoc.

P.S. Pro načtení animace používám tag object:
Citace:
<object id="FlashID" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="592" height="83">
<param name="movie" value="<?php echo JURI::root()?>templates/divadlo_sud/flash/header_final.swf" />
<param name="quality" value="high">
<param name="wmode" value="transparent">
<param name="swfversion" value="6.0.65.0">
<!-- Tento tag param vyzve uživatele aplikace Flash Player verze 6.0 r65 a vyšší, aby si stáhli nejnovější verzi aplikace Flash Player. Nechcete-li uživatelům výzvu zobrazovat, odstraňte tento tag. -->
<param name="expressinstall" value="../../../../Scripts/expressInstall.swf">
<!-- Další tag objektu je určen pro jiné prohlížeče než Internet Explorer. Pro aplikaci Internet Explorer ji lze skrýt pomocí komentáře IECC. -->
<!--[if !IE]>-->
<object type="application/x-shockwave-flash" data="<?php echo JURI::root()?>templates/divadlo_sud/flash/header_final.swf" width="592" height="83" >
<!--<![endif]-->
<param name="quality" value="high">
<param name="wmode" value="transparent">
<param name="swfversion" value="6.0.65.0">
<param name="expressinstall" value="../../../../Scripts/expressInstall.swf">


P.S.2: Vyzkoušel jsem, jak relativní cestu, tak absolutní i v kombinaci s příkazem $this->baseurl, bohužel bez výsledku. Joomla stále načítá soubor pouze z rootu a bez SEF a mod_rewrite


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla - 1.6 problém s načtením Flash animace
PříspěvekNapsal: 27 úno 2012 13:12 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

rád bych Vám poradil, ale Vaše stránky nejsou umístěné na Webhostingu C4, pro který je fórum určeno. Nemám tedy k dispozici Vaši instalaci, abych mohl chybu blíže analyzovat. S dotazem se prosím obraťte na podporu Vašeho hostingu.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz